13. Sraz CZ&SK Supporters Clubu Lysá nad Labem

V dnech 23. – 24. června 2017, se město Lysá nad Labem, které bylo zmíněno již v Kosmově kronice, kde na lyském hradišti byl vězněn, vykastrován a oslepen kníže Jaromír, kterého sem poslal jeho bratr, kníže Oldřich, stalo dějištěm 13. Srazu CZ&SK Supporters Clubu.

Hlavním organizátorem akce, se zcela dobrovolně stal James s bratrem a v sobotu se k organizaci přidali Řezník (pro SKbestbro žezník) s Batlesem.

Pátek se nesl ve znamení rekognoskace terénu v restauraci U Krále Václava, kde se poručilo po dlouhé a náročné cestě pár piv na ochlazení. Poté se na většinu večera obsadila restaurace U Bílé labutě. Pro silné povahy vše začalo po setmění návštěvou baru Patro. Kdo neviděl, neuvěří! A ti co byli a uvěřili, dostali ještě možnost navštívit místní Music Club Calypso a tam? Kdo nezažil, už nezažije J

V sobotu dopoledne dojela druhá parta z nočního tahu Prahou a přidali se i ostatní z dalších koutů Československa. Celý den se JEDLO, PILO, ale hlavně hodnotilo, trénovalo a přestupovalo. Nechyběl také tradiční přátelský fotbalový zápas, tentokrát mezi žlutými a červenými. Štěstí se přiklonilo zejména kvůli úžasné formě manželky Coolbanga, Mišky na stranu žlutých, kteří vyhráli o jeden gól.

Závěrem je třeba poděkovat všem, co si udělali čas a přijeli do Lysé nad Labem. Že přijeli třeba až z Košic, viď Miro. Že se tak udržují kamarádské vztahy, které tu už od vzniku SC máme, že poznáváme další, nové goonery, kteří si ten čas udělají a na sraz přijedou. Myslím, že jsme opravdu dobrá parta, kterou spojuje jeden úžasný anglický tým.

Hlavní poděkování patří již výše zmíněným pořadatelům, mezi které je potřeba zařadit i HonzuV, protože bez něj, by byla děsná žízeň!!! J

Řezníku! To úžasné maso! Ještě v takovém horku! Par excellence!

 

Michal