3.sraz Supporters Clubu AFC

Již třetí sraz Supporters Clubu AFC se uskuteční v sobotu 30.6.2007 v Pardubicích! Sraz je určen !!!POUZE!!! řádně registrovaným a přihlášeným členům Supporters Clubu AFC!

Bližší informace o srazu najdete v článku, další informace o Supporters Clubu pak hledejte v horním menu! Na jakýkoli věcný dotaz rádi odpovíme v konstruktivní debatě pod článkem. Dotazy můžete psát také na email, případně ICQ uvedené v článku.

AKTUALIZACE pro slovenské Goonery v článku! DOPLNENÉ 08.06.2007!!!!! PS tí slováci čo idú vlakom zo skupinou z BA ozvite sa mi na mail aby sme vedeli koľko nas pôjde.

Časový rozvrh a program srazu:

10:00 – 14:20 Slezina v nonstop baru Excalibur (přízemí hotelu Labe) na Masarykově náměstí. Bar najdete velmi snadno, od vlakového nádraží se vydáte směrem doprava a pak pořád rovně až k druhé světelné křižovatce u Tesca (po cca kilometru ho nelze po levé straně přehlédnout!), za Tescem je už zmiňovaný hotel Labe. Pak už by pro nikoho neměl být problém bar najít. V případě špatného počasí budeme uvnitř, jinak samozřejmě na zahrádce, kde budou k dispozici i dva stolní fotbálky! Navíc jeden člen SC slíbil přivézt kus uzené kýty 🙂

14:20 – 15:00 Přesun na fotbalové hřiště PAMAKO a následný devadesátitiminutový fotbalový zápas (15:30 – 17:00) Yellow Gooners proti Red Gooners. Kamery TV Nova jsou objednány a slíbeny, nikoliv zaručeny. V areálu PAMAKO samozřejmě nechybí restaurace! Platby za hřiště a jízdenky MHD jsou hrazeny z účtu SC.

18:00 – 19:00 Přesun do restaurace (nekuřácká, rezervovaná výhradně pro nás!) na výletní lodi Arnošt z Pardubic

19:00 Kratičká (alespoň 30 minut pls, musíme vyřešit pár věcí) valná hromada SC.

Následuje konzumace všeho možného (doufám, že mi neuděláte ostudu, slíbil jsem pořádnou útratu 😉 ) se současným sledováním DVD (berte co doma máte, na místě už něco vybereme!) na plátně.

Co bude následovat pak, to vážně netuším!? 😉 Každopádně potom (někdy k ránu) se asi všichni rozjedeme domů…

Přihlášky: Přihlášku si předem dobře rozmyslete, pokud se přihlásíte a pak nepřijedete, může to organizátorům způsobit značné potíže! Tito neukázněnci pak mohou přijít i o účast na příštím srazu. Přihlašujte se nejpozději do 20.6.2007 na tomto emailu, případně na ICQ 264869914. V přihlášce uveďte svoje registrační číslo v SC (do předmětu), svůj telefon a případný zájem o ubytování ze soboty na neděli. To bych s každým řešil individuálně přes ICQ.

Díky za pochopení a těším se na Vás!

 

Vladimír Dudek alias princezna

 

P.S. pro Slováky: Na srazu budete mít možnost hotově zaplatit členské příspěvky na příští sezónu. Můžete si tím ušetřit nemalé výdaje za poštovné. Platí pouze pro slovenské bratry! 🙂

TAK AJ JE TO TU: Po dlhom rozmýšlaní sme sa nakoniec s Ondrom dohodli, že pôjdeme ako slovenská výprava zo SR vlakom. Čo sa týka lístkov budeme ich kupovať priamo, naraz na mieste čiže tj. Hlavná Stanica v Bratislave, pretože nevieme presne koľko tých Slovákov predsa len pôjde. Podľa dostupných informácií vlak opúšťa Bratislavu o 8.25 (30. jún 2007). a približne o 9.50 by sme mali byť v BRNE kde sa k nám pripojí Brnenská časť Gunners osadenstva. Čo sa týka návratu vlak priamoz Pardubic do Blavy ide 01.07.2007 (nedeľa) o 12.30!!!! (čiže s návratom do Blavy počitajte niekedy v poobedňajších hodinách). Tak dúfam, že ste to pochopili 🙂 a ak by mal naozaj ešte niekto nejaké dotazy týkajúce sa cesty nech mi napíše na mail Coolbang.tomas@gmail.com