7. sraz – Praha 2011

7. sraz CZ&SK Supporters Clubu 2011 je už minulostí.

 

Sice od oficiálního ukončení uplynulo jenom pár hodin, ale všichni kanonýři, kteří se největšího srazu v dějinách SC zúčastnili, už jsou bezpochyby v pořádku doma, ať je to v Košicích, Blavě, Ostravě, Bohumíně, Liberci, Praze, Rakovníku, Lounech či Radotíně.

 

Ale vezmeme to popořádku… sraz se konal na předměstí Prahy, ve čtvrti zvané Jinonice, v areálu Motorletu. Měli jsme k dispozici stany, lavičky, stoly, pití, jídlo, dvě hřiště, míče a trpělivého pana správce Medřického. První kanonýři se dostavili již v pátek odpoledne, aby pomohli s přípravou některých maličkostí, jako je dovoz piva, minerálek, grilu, rozestavěli lavičky a stoly a otestovali hřiště. V sobotu se pak první odvážlivci objevili na místě činu již před desátou hodinou a využili tak nespornou výhodu ubytování z pátku na sobotu v blízkosti místa konání srazu. Po nezbytném občerstvení a protažení ztuhlých končetin z cestování zaveleli DAN s Hansem po poledni k nástupu na hřiště a rozjel se turnaj (bližší Info v samostatném článku). Po turnaji nám předvedl mistr kuchařský alias řezivo něco ze svého kulinářského umění a pak už se jen příjemně sedělo, popíjelo, diskutovalo a zpívalo. Tato bohulibá činnost byla přerušována ryze sporadicky za účelem zcela nepodstatných záležitostí, jako bylo vyhlašování vítězů fotbalového turnaje, předávání cen pro nejlepší hráče nebo představování nováčků srazu.

 

Zábava v záplavě kelímků s pivem plynula spokojeně k půlnoci, kdy se první kanonýři začali osmělovat a myslet na odchod. Přesto však i u půlnočního táboráku zůstalo více než 20 kanonýrů, kteří se postupně ve vší počestnosti rozcházeli až do svítání směrem noční autobus či první metro.

 

A ztichlou čtvrtí Jinonic se za nimi neslo Red Army, Red Army, Red Army, Red Army…….

 

Co říci závěrem, myslím, že kdo přišel, tak nelitoval. Výborný fotbal, skvělá zábava a ještě lepší parta fanoušků The Gunners. Co si přát víc.

 

Tak příští rok zase nashledanou, kanonýři. Věřím, že tentokrát na Slovensku.

 

 

/Patrick/

 

P.S. fotky najdete pod článkem nebo klasicky na rajčeti ZDE.  Fotky od Berryho ZDE a ZDE  /uložto/, fotky od Arsíka ZDE heslo 1886.

P.P.S. závěrem bych chtěl poděkovat nejen těm, kteří pomohli organizačnímu výboru s přípravou místa činu v pátek odpoledne a odklízením trosek v neděli dopoledne, ale i těm, kteří se pouze dostavili. Organizační výbor bude na všechny jmenované na své závěrečné a hodnotící poradě v restauraci u Pinkasů příští pátek dlouho a s úctou vzpomínat 🙂

 

 páteční záchrané komando …


jedli, pili, hodovali a dobře se měli…


 


Pat a Mat x 3 = stan 🙂


mistr řezivo vydržel  u grilu 5,5 hodiny, nezbývá než smeknout …


dvojice moderátorů nás všechny bavila …


erupce vítězné radosti …


pohár pro vítěze se plní až po okraj …


„svlékání“ nováčků srazu …


půlnoční táboráková oddychovka…