9. Sraz: Karolinka 2013

Ohlédnutí za letošním letním, v pořadí devátým, srazem SC  Czech&Slovak Gooners.

Na úvod bych hctěl poděkovat Honzovi Tylčerovi za bezproblémové pořadatelství letošního srazu. Churchile Děkujem :))

Sraz začal tradičním pátečním rozjezdem na jedné z místních malebných chat. Bylo vidět, že valná většina zúčastněných, přistoupila k sobotnímu turnaji velmi vážně, neboť komorní grilovačku s menší ochutnávkou piva opustila už kolem půlnoci. Zůstali pouze nepodstatní křiklouni, kteří svým neomaleným chováním rušili klidný odpočinek zodpovědných a určitě střízlivých členů SC.

Sobotní ráno začalo generálním úklidem, což ocenila především majitelka chaty. Byla velmi překvapena, jak slušní a milí lidé se v naších řadách nacházejí. Popřála nám ničím nerušený sobotní sraz s tím, že by byla ráda, abychom přijeli i příště. Určitě její nabídku v budoucnosti zvážíme 🙂

Samotný turnaj věnovaný Martinu Benkovi(+19), který se odehrál na nádherném pažitu v areálu místního klubu, proběhl bez větších problému, až na to, že dva nejmenovaní organizátoři zapomněli koupit pohár pro vítěze. Na příští sraz zakoupíme jeden větší putovní, podobný tomu ze zimního turnaje v Olomouci.  Doufejme, že zranění Válce a La_Bestie nebude vážné a v listopadu budou opět připraveni hájit barvy svých týmů.

K večernímu programu se nemá cenu příliš rozepisovat, to musíte prostě zažít a „pobéjt mezi svéjma „ :)). Když jsem kolem půlnoci balil, tak početná skupina obsadila místní pohostinství na hřišti, ze kterého se ozýval jeden chytlavý song za druhým.

Letošní sraz KAROLINKA 2013 zakončila spontánní svatba jednoho nejmenovaného člena SC(pokud jich teda nebylo více) s místní krasavicí. Novomanželům za SC přeji:“ Padli jste v boji za svobodu, budiž Vám manželská peřina lehkou…“

Doufám, že se přátele opět brzy uvidíme ………

Odkazy na fotky pošlete na klubový email:

Budou vloženy ZDE 🙂

Článek čtěte,až do konce čeká vás překvapení !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Výsledky turnaje Martina Benka:

Skupina A:


1. Prague Gooners

2. Brněnská klika

3. Novačci

4. Slovensko I

Skupina B

1. Slovensko II

2.Morava

3. Legendy

4. TEAM77

Čtvrtfinále:

Prague Gooners – TEAM 77 6:2

Brněnská Klika – Legendy 1:5

Morava – Nováčci 4:3

Slovensko II – Slovensko I 5:0

Semifinále:

Prague Gooners – Morava 2:5

Slovensko II – Legendy 2:0

O třetí místo :

Legendy – Prague Gooners 5:1

Finále:

Slovensko II – Morava  2:3

Osobnost turnaje:

Válec

Nejlepší brankář:

La_Bestia

Nejlepší hráč:

Jana Soušková

Nejlepší Střelec:

Jakub Jančovič 7

.

.

.

49. Michal    údajně dva góly, které nikdo neviděl 🙂

Zklamání srazu:

Matygol a jeho marný boj s radegastem 12

Michal za dezerci z pátečního posezení

 

Pohled by Arsik:

Zdá se to až neuvěřitelné, že toto je již devátý report, tedy devátý bez přerušení za sebou jdoucí sraz fanoušků jenž si zamilovali klub ze severu Londýna jmenujíc se Arsenal FC.

Jako každý sraz byl i tento zcela originální a pokusím se vám nyní přiblížit jeho atmosféru a jeho dění.

Loňský sraz postavil laťku velice vysoko, když pořadatelé Nových Zámků bratři Muzikové připravili opravdu skvostný sraz, měl Honza Churchill Tylčer o motivaci postaráno.

První gooneři se již tradičně vypravili na sraz o den dříve, včetně mě. Z Jablonce a podobných destinací je to celkem z ruky a prospat se před oficiálním dnem není k zahození, ikdyž mnozí by se slovu prospat mohli vysmát.

Páteční cesta probíhala pohodově, Já,Petr Sklenář,Michal Sklenář,Filip Urbančík,Jarda Dušek a Tomáš Lepeška, to byla sestava jenž ve 13:16 z hlavního nádraží v Praze vyrazila vstříc své rodině, novým nepoznaným členům a zážitkům.

Cesta utíkala pohodově a za chvíli, tedy kolem 18té hodiny jsme byli v Karolince. Vydali jsme se směrem k chatce, kterou měli pronajatou gooneři, kde probíhal Páteční Rojezd, a že to jízda byla.

Pivíčko na místě nechybělo a děkujeme všichni Hansovi, že se ujal role Grillmastera, díky jemuž jsme měli i masíčko k zakousnutí. Večer probíhal s pivem v ruce, proložené sem tam něčím ostřejším a neutichajícím zpěvem, jenž chata a sousedi nikdy nezapomenou. Hláškou tohoto dne se stal „muž v chatě“ a dodnes vlastně nikdo neví proč. Těžko říct takhle z hlavy „Berry“ .

Druhý den začal sraz s drobným zpožděním, jelikož úklidových prací na chatce bylo nespočítaně a těžká noc dala aj zkušeným goonerům zabrat.

Nadešla ona očekáváná chvíle, dorazil Dan a spol., které očekával slušný dav již čekajících goonerů.

V areálu se uskutečnil tradiční turnaj na opravdu kvalitním trávníku a tak nic nebránilo hráčům podat kvalitní výkon.

Turnaj se rozběhl, pípa se roztočila a ti jenž nemohli hrát se bavili a tím byl sraz zahájen.

Tento sraz byl však mírně pokažen velice smutnou zprávou o úmrtí jednoho z našich členů a skvělého kamaráda Martina Benka, jenž bohužel odešel, ale v Našich srdcích zůstal a jeho památka byla uctěna minutovým potleskem a hráči během turnaje nosili černé pásky.

Poté se začal samotný turnaj a hráči se snažili možná aj o malinko více než jindy, protože mezi goonery se objevily hned čtyři goonerky, přičemž Jana neváhala ukázat zdejším goonerům, že fotbal není jen pro chlapy.

Z vítězství se nakonec radoval tým Moravy. Což byla nepochopitelná náhoda 😀

Po vyhlášení všech vítězů proběhlo ocenění hráčů, kteří byli vybráni nezávislými pozorovateli turnaje a kteří svými individuálními výkony mírně předčili svě spoluhráče či protihráče.

Po rozdání cen se započal tradiční rituál, při kterém se vytvoří kruh, do kterého vystoupí ten, jenž mezi nás přišel poprvé, aby se nám představil. Poté začala volná zábava, kterou narušovalo postupné odcházení goonerů, až zbyla asi polovina, která se dle mého názoru velice dobře bavila až do raních hodin. Hitem tohoto srazu byla v hospůdce, jenž patřila k areálu, místní dvojka Žížálák a Móňa, kteří bavili svým osobitým přístupem, vztahem jenž byl plný zvratů,odchodů a příchodů, a nenaplněné lásky Dušana Bause, jehož mi je opravdu líto. Odchod této dvojky z krčmy, jenž byla nočním kořením tohoto srazu, se ten letošní nadobro uzavřel.

Nezbývá než poděkovat Honzovi za uspořádání dalšího legendárního srazu, skvělou organizaci, kterou nic nenarušilo a vzpomínky, které o rok rozšíříme na sraze, jenž bude mít magické číslo deset.

PS: Doufám, že článek bude sloužit především ke čtení nikoliv hledání typu „za větou ti chybí čárka“

Tímto se s vámi loučím a o rok se těším zas Arsik

Šťastná nevěsta z Karolinky: