Hodnocení hráčů

Slavia 0 – 4 Arsenal

Well done, Arsenal!

Proč takhle nemůžeme odehrát víc zápasů? Slavia nám to sice dost usnadnila, myslím, že to psychicky Slavia nezvládla, naopak my jsme se připravili velice dobře a šli si sebevědomě a jistě za svým cílem a na rozdíl od prvního zápasu jsme využili šance. Velice dobrý výkon od celého týmu, ale smekám i před Slávií. Dobrá reprezentace českého fotbalu, přestože dnes vyhořeli.

 

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,0

    V podstatě bez práce. Slávii jsme k ničemu nepustili, bez střely na bránu, zabavil se jenom při rozehrávce, jinak mrznul v bráně.

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Calum se mi v posledních zápasech líbí, ale nevím, jestli by ho Mikel neměl zkusit ve středu obrany. I když jeho přízemní centry se mi dost zamlouvají, přestože dneska jich tolik neměl a co si pamatuji, to stačili obránci Slavie zablokovat. Ale i tak má asistenci u gólu Saky.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Dnes dobrý výkon, ale moc prověřen nebyl. Přesto je i jeho zásluha, že Slavia neměla střelu na bránu. Párkrát si nevybral úplně nejlepší řešení, ale Slávia byla dneska bezzubá.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    Pablo si drží pěknou statistiku. Jestli se nepletu, tak s ním v sestavě jsme prohráli jen jednou. Jinak výhry, přinejhorším remíza. Ale přiznám se, že jsem to ve statistikách nehledal, tak se možná pletu. Pokud ano, omlouvám se. I on se i on zasloužil o 0 v kolonce obdržených gólů i v kolonce střel na naší bránu.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,0

    Ohromný univerzál, skvělý výkon. Musím se přiznat, že jsem ho po osudném zápase s Crystal Palace odepsal, ale on se nevzdal a odvádí pro Arsenal spoustu práce, která není tolik vidět. O to víc je na naší hře vidět, když nenastoupí. Už začínám chápat, co na něm viděli přechozí manažeři. Byly doby, kdy jsem to nechápal, ale čím dál víc si mě Granit získává na svou stranu. Doufám, že mě příští zápas nezklame nějakou Xhakovinou.

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,0

    2 týdny zpátky jsem ho chtěl zabalit do balíku a poslat Zidanovi zpátky do Madridu. Naštěstí se zvedl a poslední 2 zápasy se mu povedli. Měl skvělé držení míče a většinou si s míčem dělal co chtěl a Slávia nebyla schopná mu balón sebrat.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 7,5

    Po pár horších výkonech se vrátil a předvedl to co od něj čekáme. Motor zálohy, párkrát přitvrdil muziku a rozdával přesné přihrávky. Dobrý výkon jak směrem dopředu, tak směrem dozadu.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 9,0

    Teď nevím. Pokud jsem u Thomase napsal, že byl motorem zálohy, tak co byl Emile? Motorová myš? První gól mu vzal VAR asi o 0,05 mm, tak se naštval, udělal si ze 4 obránců Slávie tréninkové kužely a luxusně jeslemi přihrál na gól Pepému. Do svého střídání motal hráče soupeře a ti si s ním vůbec nevěděli rady. Dobře kombinoval se spoluhráči, hlavně se Sakou. MOTM bylo dnes těžké vybrat. Rozhodoval jsem mezi Emilem, Sakou a Lacou + v těsném závěsu Pepe. Nejradši bych vybral všechny 4, ale když musím, tak zvolím ... jen čtěte dál

  • Bukayo Saka

    9,0

    Podobný výkon jako Emil. Rozumí si spolu skvěle tito 2 mladíci. Je na ně radost pohledět. Saka dal gól, vybojoval penaltu, přihrál ESR o tyčku na neuznaný gól. MOTM!

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 8,5

    Skvělý gól i asistence. To je Pepé, kterého jsme kupovali a na kterého jsme si museli bohužel počkat trochu déle, než jsme chtěli. Doufám, že to nezakřiknu a že bude Pepek podobné výkony podávat stabilně. Na jeho obranu musím říct, že mu Mikel v této sezóně moc nepomohl. Když se Pepému začalo v této sezóně dařit, tak ho Mikel (pro mě) nepochopitelně odstavil na lavičku.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 9,0

    Laca in fire... 2 zápasy, 4 góly. Někde jsem četl, že jsou jeho dny v Arsenalu sečtené, já bych se neukvapoval. Alex je bojovník a když nemá období "blbec" tak je to i ostrostřelec. Těsně mu unikl MOTM.

Střídající


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 6,5

    Přišel vyztužit střed hřiště a to splnil dobře. Je to poctivý pracant a dobrá alternativa na lavičce. Občas se i utrhne a dá gól. To se mu dneska nepovedlo, ale svou práci si odvedl dobře.

  • Gabriel Martinelli

    0,0

    Nedám mu žádnou známku, byl na hřišti jen chvíli. Ale určitě zanechal lepší dojem než Edie.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 0,0

    Není co hodnotit.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • 0,0

    Také bez známky, taktické střídání. Není co hodnotit. Zápas už se jen dohrával.


  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23
  • -

    Odměna za podepsaný kontrakt. Bez hodnocení. Těším se na příští sezóny.

Více takových večerů si přeju.

Tak nás čeká Gút Ebening a jeho Villareal, COYG!!!

Komentáře

  1. Horvi (karma: 31) #1

    Dneska mě kluci strašně potěšili, byla to radost na zápas koukat, mrzí mi, že Bellerín už pomalu nehraje, když už hraje tak už to není ono :(, snad se ještě chytne. Souhlasím s Xhakou, ten chlap si mě bere na svojí stranu a celkově super práce. Snad nám to dá pořádnou motivaci a v lize půjdem hore ❤️

    |
    • 13lj (karma: 778) #1

      u toho Bellse si myslím, že to je předzvěst jeho definitního odchodu v létě, ale uvidíme ještě, třeba má jen nějaké problémy a nebylo vhodno to riskovat

      |
  2. Radek (karma: 3317) #1

    Skoro se mi až chceš říct, až Granit bude odcházet, tak většině tady ukápne slza. Jedno se na něm musí nechat. Že ačkoliv toho schytal od fanoušků dost, tak je psychicky neskutečně odolný. Můžeme mít názor na něj jakýkoliv, ale po tom, co si prošel (ať vlastní chybami či jiných), tak se vždy sebral a podává snad ještě lepší výkony. Navíc na jeho poměry letos jen tři žluté karty, to je na hráče na jeho pozici skvělá bilance. Kdo ví, třeba v klubu znovu „nazuje“ kapitánskou pásku a dalších pět let k ní nikoho nepustí.

    |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      Hlavně je vidět, že když celý tým hraje nějaký fungující systém, tak Xhaka přestane dělat ty své mega kiksy (letos 1 kiks?? + minimum karet). Jeho obrovskou slabinou je rychlost, zejména ta na prvních 3 metrech, kde pokud se hráč dostane vedle něj, Xhaka je ze hry a příjde faul, nebo hráč vesele pokračuje. Jinak je samozřejmě silný na míči, nepanikaří, kvalitní rozehrávka a jak jsi psal, mentálně neskutečně odolný. Bohužel ale ta rychlest půjde už jen dolů a troufnu si tvrdit, že u nás vydrží max 2-3 sezony.
      A já upřímně doufám, že postupně Mikel nacviči jinou, modernější a rychlejší rozehrávku a tím pádem Xhaka bude spíše střídajícím hráčem.

      |
      • PolisLBC (karma: 1074) #1

        Já jsem si říkal jestli v případě, že si mikel dovede rychlejšího a mladšího záložníka, případně se vše urovná s guzim a ten dospěje do svého potenciálu, tak bych se nedivil, že by z granita do budoucna udělal stopera. Důrazný je, hlavy vyhrávat umí a rozehrávkou by byl na tom skvěle. Jen aby to ale nevyřadili Gabriela. To by byla škoda…

        |
  3. mc1897 (karma: 877) #1

    Mam kopec myslienok:
    – ESR dal pred prvym golom dvoje housle. Neskutocny hrac, musi hrat blizko Saku.
    – Cebs 10 minut vozil loptu a bolo to na hovno. A potom „zapadol“ do motora a tie jeho nabehy bez dotyku alebo iba s malou patickou nicia stred pola supera fantasticky – paradne im to klape s TP
    – Pepe, Laca, Saka, ESR parada
    Nechcem napisat ze staci dat prec zo zakladu Willa a Luiza a …, ale ona ta cesta asi inokadial nepovedie.

    |
  4. Avatar photo
    Adios (karma: 266) #1

    You know who was miles ahead in terms of ball recoveries by the way? Granit Xhaka with 12. Next best Arsenal players were Ceballos, Holding and Pepe with six. James Benge on Twitter

    Krasný výkon od Xhaky a taky od Pépého, který je winger a přesto se poměřuje v této statistice s hráčema s defenzivními povinnostmi. Dost se v tomhle zlepšil.

    |
  5. SugiMaster (karma: 148) #1

    Křivozubka (K)Unai a žlutá ponorka s Coquelinem. Cítím finále s United. Už by měl být i Odegaard. Pokud si to sami nezmršíme, máme celkem přijatelný los až do konce sezony. Fulham Everton Villarreal Newcastle Villarreal WBA Chelsea Crystal Palace Brighton. 10 zápasů plus finále evropské ligy, tak COYG!

    |
  6. mc1897 (karma: 877) #1

    AUBA:
    Asi by sme sa mu mali vsetci ospravedlnit – mal asistenciu Pepemu s malariou v tele, to je 100% iste.
    Vela to vysvetluje, je docela mozne ze to ma v sebe uz od leta. To chytis a uz sa toho nezbavis, mas to v sebe stale.
    GET WELL SOON AUBA!!!

    |
    • Toure1995 (karma: 1402) #1

      zas nerob závery, to je scestné, ho hneď takto vehementne obhajovať bez dôkazov, najskôr to dostal počas poslednej repre pauzy

      |
      • mc1897 (karma: 877) #1

        Vidim ze nerozumies tej chorobe. Moj kamos ju ma „utlmenu“ uz asi 5 rokov. Vyzera Ok, citi sa Ok, ale je tam v tele a fyzicky neda to co predtym. Tazko sa toho zbavis…

        |
        • bflmpsvz (karma: 4183) #1

          To mi taky přijde dost přehnané.
          1. Fotbalisti jsou neustále pod drobnohledem lékařů, zvlášť teď při Covidu, myslím, že kdyby měl Auba nějaké chronické potíže (byť v minimalistické podobě „utlumené“ malárie – dávno by to věděli a řešili). Jenže to není pravda, ještě minulou sezonu byl Auba gólostroj, který nám pomohl vyhrát FA Cup. Slabší sezonu má už tuhle, což spíše koreluje s tím stavem jeho matky, když už.
          2. Auba sám na Instagramu psal, že se nakazil teď na poslední repre přestávce (mimochodem, inkubační doba sedí).

          Já bych zde taky připomenul tu Occamovu břitvu a řekl bych, že spíše výkony tuto sezonu s malárii nesouvisely (vyjma posledních týdnů). Spíše to byla kombinace velmi vysoký laťky předchozích sezon, rodinné situace (s tou mámou), ztráta formy i štěstí v koncovce (šance byly), + čím více hrajeme Arteta systém, tím méně do něj Aubovy kvality zapadají v mezihře, možná i to stáří, možná nižší podvědomá motivace při velkém kontraktu, od každého trochu.

          |
      • PolisLBC (karma: 1074) #1

        Tak co jiného můžou napsat, v Londýně ji nechytil… Ono to je jedno s druhým. Nejdřív byla nemocná ta jeho máma, teď malárie, kdo ví jestli tam nebylo ještě něco…. evidentně se tuhle sezónu pro něj sralo co mohlo a na jeho výkonu se to pochopitelně ukázalo..

        |
  7. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Dnes velmi kvalitní výkony. Mladíci a Pepe opět předvedli kvalitu! Nicméně nutno dodat, že Slávka nás dnes moc neprověřila. Byl to takový dalši Sheffield s tím rozdílem, že Slavia na nás zkusila sice vlítnout, ale naše neskutečná produktivita nás dnes během asi 10 min dostala z pozice naháněče do pozice kontrolora zápasu.

    |
  8. traged (karma: 5476) #1

    Dík za hodnocení, to se píše samo po tak parádním výkonu! Ukázali jsme všem minimálně v Česku že Arsenal je pořád trochu jinde než i jasně nejlepší český tým…ESR Saka Pepe Laca famózní, obrana včetně LB Xhaky výborná. Hrozně jsem si užíval když jsem vracel x lidem posměšky po prvním zápase! Ale to je Arsenal poslední doby – dokáže zválcovat kohokoliv, ale bohužel i vyhořet….

    |
  9. killerhammer (karma: 6980) #1

    Už dávno som si futbal takto neužil ?
    Bola to kombinácia toho celého, slabý prvý zápas, zlý výsledok, Český súper, veľa kecov od ich fans akí sme slabí, veľa kecov od športových komentátorov, od médií ako na nás Slavia má.
    V takejto atmosfére prísť do Prahy, do zlého počasia, na nie úplne kvalitný trávnik a odohrať takýto zápas a hlavne tú 15-minútovku v prvom polčase, klobúk dolu.
    YOUNG GUNS si to neuveriteľne užili !
    Slaviu sme úplne vymazali (0 striel na bránu).
    Nádhera, balzam na dušu ?

    Na druhej strane som realista, Slavia bola dnes márna, ešte slabšia ako Sheffield.
    V EL nás teraz čakajú 2 obrovské prekážky, úplne iná úroveň.
    Písal som to už dávno, verím, že Arteta dokáže na tých súperov pripraviť fungujúcu taktiku.
    Ale realizácia je už len na hráčoch.
    Ak budú v pohybe, pomáhať si a hrať ako team, tak dokážu poraziť hocikoho.
    Ja im aktuálne neverím, že to dajú, hlavne starším hráčom forma neuveriteľne kolíše.
    Ale budem štastný, ak ma prekvapia a prejdú cez Villarreal.
    Tohto súpera považujem za najväčšiu prekážku, práve kvôli Emerymu, ktorý pozná našich hráčov a určite sa proti nám dôkladne pripraví.
    Finále už je potom lotéria a bude tam ManUtd alebo Rím, tam sa môže stať čokoľvek a šancu tam máme.

    |
  10. AFC London (karma: 7) #1

    Inak k Martinellimu by som napísal len že sa máme na čo tešiť ….keď som videl ako obišiel toho hráča Slávie tak som nechápal aké turbo zapol chalan ….toto je náš Mbappe a keď mu dá Arteta viac priestoru tak sa máme na čo tešiť ?

    |
  11. Lukendes_10 (karma: 7796) #1

    Momentalne ma Arteta prijemne problemy smerom do utoku.
    Vybrat si z mien Aubameyang, Lacazette, Saka, Pepe, Martinelli, Smith-Rowe, Odegaard by som nechcel ani na fife ?
    Je to na nom a udrzat uz konecne konzistenciu vykonov az do konca sezony.

    |
  12. LUBOMIR (karma: 1227) #1

    Klobuk dole za vykon a hru. Tento team by mal byt nase jadro. Takto to fungovalo aj v januari. Snad to Mikel zacina vnimat a nevrati wiliana do zakladu. Xhaka super ale nie do zalohy zatial. Som zvedavy na Francisa – uvidime ci bude hrat proti nam.

    |
  13. Avatar photo
    AW77 (karma: 2171) #1

    Na Fulham bych nechal sestavu jako teď, která funguje. Možná jedna změna že tam ještě zapracuje Gabiho ale jinak tito hráči vypadají dobře, jsou běhaví kombinačně si rozumí a hlavně bojují jako tým jeden za druhého

    |
  14. Avatar photo
    jannes (karma: 2918) #1

    Dominantný výkon, hlavne v prvom polčase. Slavia sa celkom jasne nechala uniesť tým výsledkom z Emirates a myslela si, že to dokáže uhrať. Chvílu mi to prišlo ako keby hrali bez nejakého rešpektu, že hrajú proti Arsenalu. To je len môj názor nemusíte ma tu potom ukameňovať.
    S hodnotením súhlasím takmer so všetkým, ale takéto tímy ako Slavia proste musíme porážať bez ohľadu na to v akej situácii alebo tímovom rozpoložení sa momentálne nachádzame.

    |
  15. Malaczik (karma: 363) #1

    Mikel prosím – už vidíš konečně ten diametrální rozdíl mezi Pepem, Martinellim, Sakou, ESR (když beru pozici LW) a našim brazilským playerem? 🙂
    Už ho nechci vidět ani v prvním kole EFL Cupu proti Portsmouthu. A pokud google nelže a opravdu bere £192,308 per week na 3 roky, tak člověka, co to schválil by měli ne jen vyhodit, ale i zavřít.

    Jinak včerejší výkon paráda a hurá na Emeryho.

    |
  16. Leesek (karma: 1587) #1

    Myslím, že Arteta je první z našich manažerů, který dokázal z Xhaky dostat to, co v něm viděli všichni. Přestávám s ním mít problém díky jeho současnému přístupu, ale stejně si myslím, že by bylo lepší ho nahradit jiným hráčem. ESR můj novej oblíbenej hráč už z U21, náhrada za Jacka, to je opravdu klenot a je na něm strašně vidět otisk naší akademie a asi i to, že sledoval náš fotbal z dob před 10 let, jeden dotek, naběhy, všechno tam je. Po dlouhé době postavil MA zase Pepeho nalevo a Saku napravo a světe div se, fungovalo jako v tom lednu. Podle mě by měl být kapitán Laca, https://twitter.com/LacazetteAlex/status/1382816140393582592/photo/1, to je bojovník, ze kterého si mohou brát ostatní hráči příklad. Martinelli mi připomněl Bale proti Bartrovi.

    |
  17. Garry1429 (karma: 129) #1

    Kéž bychom takovéto zápasy hráli každý týden. V klidu proměnili naše první šance a nedali pak soupeři možnost povstat z popela naší chybou. Po prvním mači jsem měl o nás obavy. Po dnešku věřím že ManU ve finále dáme..

    |
  18. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Po vcerejsku bylo urcite radost psat hodnoceni a vyse uvedenemu neni co vytknout. Nase utocna vozba soupere zvlacovala a defenziva jim zase nic nepovolila. Je dobre, ze se nam povedli dva zapasy kratce za sebou, oba s nulou a s dostatkem vstrelenych golu. Samozrejme musime vzit v potaz, ze to nebyli uplne top souperi, ale i proti takovym casto podavame bidne vykony.
    Ted je samozrejme klicove tuto pohodu udrzet a tak bude hodne zajimave, jak se MA postavi k nedelnimu zapasu. Na jednu stranu by rozum vele co nejvic rotovat a neriskovat zraneni, na druhou stranu nekdy je lepsi nechat hrat hrace v laufu. Osobne bych asi volil kombinaci, tj rotaci vepredu, kde hlavne Saka potrebuje odpocinek a Lacu bych taky neriskoval. Za Lacu sice nemame moc koho, protoze Eddie je ted dost mimo, ale na kridla mame vyber velky a Gabs by mel urcite o vikendu hrat v zakladu a sanci by mohl dostat i Nelson.
    Vzadu bych to klidne nechal. Granit zatim na LB hodne prekvapuje, Rob s Marim si sedi a Calum na pravem beku take prijemne prekvapuje

    |
  19. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Ted jsem koukal na nas program a je to celkem zabijacke. Kdyz budu pocitat vcerejsi zapas tak od 15.4. do 15.5. mame 9 zapasu. To vychazi, ze mame mene nez 3,5 dne na zapas, takze rotace bude extremne potreba a i kdyz bych moc rad udelal tlak v PL na Slepice, tak EL uz ted musi byt priorita

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16304) #1

      Máme tam relativně slabší soupeře naštěstí , Fulham, Everton, Villarreal, Newcastle, Villarreal, West Brom, Chelsea,Crystal Palace, Brighton a možná finále EL.
      Villarreal bude hodně zajímavý soupeř, v EL ještě letos neprohráli , vyřadili Salzburg, Dynamo Kyjev, Dynamo Záhřeb. Mají dost zkušené hráče. Pro nás je problém to množství zranění, snad se brzo dočkáme i nějakých dobrách zpráv v tomhle směru.

      |
      • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

        Muze to tak na prvni pohled vypadat, ale vetsina tech souperu bude hrat o hodne. Fulham, Newcastle, WBA a Brighton jsou v boji o zachranu, Everton ma porad realnou sanci na EL, Chelski nahani postup do CHL. Z tohoto pohledu nam nikdo nic nedaruje a spis se v nekterych podobnych zapasech zvysuje riziko zraneni.
        Villareal kvalitu urcite ma a UE umi v EL. Presto si myslim, ze pokud predvedeme kvalitni vykon, meli bychom postoupit. Je to tedy opet spis o nas.

        |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16304) #1

          No pro mě je furt lepší tam mít West Brom a Fulham než Liverpool a City. Vím, že v PL není snadný soupeř, Everton a Chelsea samozřejmě patří k tomu nejlepšímu v PL, Brighton nám loni dělal velké problémy 2 prohry tuším, letos jsme s ním vyhráli 1:0 a CP mám dojem, že Arteta ještě nad Hodgsonem nevyhrál. Za Villarreal jsem celkem rád, budou chtít hrát fotbal, mají technické hráče, Emery je velmi dobrý trenér a hodně úspěšný v EL ale já se moc těším na ty zápasy.

          |
          • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

            Zalezi na uhlu pohledu. Treba zrovna City ted budou taky rotovat kvuli LM a navic tam je proste nizsi riziko nejakeho zakroku po faulu. Navic jak pises zrovna proti tem tymum, co nas cekaji nemame uplne nejlepsi bilanci, takze lehke zapasy to nebudou.
            Ja u UE trochu doufam v to, ze bude premotivovany, pokusi se neco zbytecne moc vymyslet (obcas to delaval i u nas) a to by nam mohlo pomoc

            |
          • Avatar photo
            jakub (karma: 16304) #1

            Jo City musí rotovat, furt jsou ve 4 soutěžích, ale stejně to mužstvo mají strašně široké a kvalitní. Lehké zápasy v PL moc nejsou, ale třeba Fulham jsme přejeli s přehledem, to samé West Brom, jsme v dobré formě, fyzicky je ten tým připraven fantasticky, já věřím, že v lize se nám bude celkem dařit.
            Co se Emeryho týká, já si myslím, že Arteta je lepší takticky, Emery má hodně zkušeností ale Arteta je schopen připravit dobře tým takticky, pokud budeme mít zdravé hráče tak věřím v postup. Jinak těch jmen je ve Villarrealu známých víc Dani Parejo hrál za Valencii když jsme přes ně šli do finále před dvěma lety.

            |
          • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

            Fulham byl na zacatku PL hodne dole, neco jako SU ted. Od te doby se v jednu chvili hodne zvedl. Ted zase ale maji bidnou serii. Mne slo spis o to, ze specialne v tehle duelech s tymy, co hraji o zachranu, je vetsi riziko zraneni a uprimne ted beru v PL radsi prohru nez treba zraneni nekoho z klicovych hracu.
            Osobne ale rozhodovani o sestave a rotaci ted MA nezavdim. Kdyz bude rotovat a zapas nezvladneme, bude na nej jeste vetsi tlak. Kdyz nebude rotovat a nekdo klicovy se zrani, bude mu to taky vycitano

            |
  20. Avatar photo
    Igor (karma: 5684) #1

    Nechapem, preco sa tu vacsina vyjadruje, ze slavia bola dbes marna, ano bola, ale preto, ze sme ju k nicomu nepustili, AFC nevyhral ten zapas preto, ze nastupil Arsenal a zapas sa vyhtal sam, ale preto, ze na nich nabehli ako vyhladovane psy na kus hovedzieho a za prvy polcas ich uplne zozrali. Ten zapas sa nevyhral sam, ale nasim odhodlanim a chutou to odjazdit hned od zaciatku naplno

    |
  21. Poky17 (karma: 3813) #1

    Už i čísla u Pepeho vypadají lépe.. Čím dál tím víc se o něho můžeme opírat, doufám že mu to vydrží, pořád je to mladej chalan..

    Letos: 2371 minut (Což je 26 celých zápasů) / jinak jich odehrál 39
    Tak 10 gólů a 6 asistencí (26/16 bodů)

    To už vypadá dobře, ačkoliv už loni odehrál pouze 2717 minut, což je cca (31 zápasů celých) a dal 8 gólů a 10 asistencí..

    Tak snad do konce sezony ještě dost přidá a pristi rok (doufejme v LM) to bude beast

    |
  22. Berci (karma: 2145) #1

    Díky za hodnocení, díky za chválu Xhaky. Všichni jsme ho odepsali a vrátil se jak pán. Credit where credit due

    |
  23. Avatar photo
    Luckybello14 (karma: 2789) #1

    mna len serie to ze Saka, Thomas a ESR uz nemali nastupovat na druhy polcas pri najhorsiom v 60 minute mali byt stianuty

    |
  24. Avatar photo
    Zbirek (karma: 102) #1

    Pominu sílu soupeře, ale na ten Arsenal se tak hezky dívá, když na hřišti vidíš směrem dopředu hráče, kteří nejsou líní na krok, snaží se všechno řešit v maximální rychlosti a směrem nahoru.

    |
  25. Avatar photo
    Pansimi (karma: 1833) #1

    Nevím, jak si to vysvětlit. Taková smršť se povede jednou za sezónu.. V prvních 30 minutách prostě člověk viděl, že každý útok je smrtonosný. Celkově bylo tuším jen 7 střel, ale nebezpečné byly snad všechny.
    Od Slavie jsem v tom dvojzápase čekal mnohem víc. Doma měl Arsenal taky velké šance, ale neproměňoval. Víc než zasloužený postup.

    |
  26. Jurisan19 (karma: 3) #1

    stále nechápem, prečo dokážeme hrať pekný a účelný futbal ako na Slávii a Sheffielde ale aj otras bez pohybu (takmer kazdy zápas).

    |
    • Avatar photo
      Roman Machacek (karma: 262) #1

      tiez sa zaoberam touto otazkou ?..keby sme makali kazdy zapas a obcas aj stratili body nemam s tym problem.ale mam problem ked tam chodime jak matohy a alibisticky si nahravame na polovici

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.