Preview ZápasuArsenal : Watford

Forma

3-0-2

1-2-2

Předcházející zápasy

  • 17.4.2016 Arsenal 1:1 Watford
  • 16.8.2015 Watford 1:2 Arsenal

Soutěž: English Premier League

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí: Andre Marriner

Arsenal vstoupí do nového kalendářního roku zápasem s Crystal Palace.

Marodka
Arsenal: Gibbs, Ox, Walcott, Mertesacker, Debuchy, Cazorla
C. Palace: McArthur, Ledley, Tomins, Sako, Wickham, Remy, Mandanda, Benteke, Souare

Předpokládaná sestava

Brankář


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Obrana


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Záloha


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Útok


    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

  • Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 20

    Warning: Attempt to read property "ID" on null in /data/5/9/59469624-2353-48db-a5d3-0a2571207207/gunners.cz/web/wp-content/themes/gunners/library/class.player.php on line 23

Komentáře

  1. Jaycob (karma: 712) #1

    OT: Tevéz a Čína? Jestli je tohle pravda, tak nám asi Alexis těch 200k nepodepíše.

    |
    • Avatar photo
      Ragnar Lothbrok (karma: -281) #1

      Tevez tam šel ale z Argentiny a už je dávno za zenitem. Dá se říct, že ten už seknul s vrcholovym fotbalem, když odešel z Juventusu. Ten už se nikam posunout nebo něco významnýho vyhrát nemohl, tak proč by si nešel vydělat..Vůbec nechápu, proč jeho zase srovnáváš s Alexisem, kterej je teď na vrcholu (možná ještě ani ne), to je uplně jiná situace..

      |
      • Jaycob (karma: 712) #1

        Já ale nikde nepíšu(a už vůbec ne zase, z čehož mě obviňuješ :D), že Alexis půjde do Číny. Píše se o tom, že Tevez dostane 700tis za týden. Takže je možný, že 200tis prostě nebude stačit. Nesrovnávám Alexise s Tevézem, jen přemýšlím jaký může mít Tevézův přestup vliv na smlouvy ostatních hráčů.

        |
        • Avatar photo
          Reebosh (karma: 633) #1

          Urcite hraci nebudou porovnavat nabidky z TOP lig a Cinou. Myslim ze vsichni vedi ze v Cine dostanou penize, ktere jinde ne. Vedi ze ale odchodem do ciny by vicemene zabili karieru. Higuainovi se taky nabizelo 800k tydne a dal prednost kariere. To samy vidim u Alexise, jde jen o to najit spolecnou rec. Ne o to jak je velka nabidka z Ciny.

          |
  2. Avatar photo
    Mirra (karma: 1327) #1

    Já jsem převědčený o tom, že Alexis do Číny nepůjde. Pro něj je daleko důležitější hrát na vrcholové úrovni, která je dlouhodobě na našem kontinentu. Na druhou stranu se trochu bojím, že tyhle nabídky z Číny můžou posloužit jako argument a tím rozpoutat další narůstající platovou spirálu a pak se můžeme jen divit, kde se platy hráčů budou zastavovat.

    |
  3. Jaycob (karma: 712) #1

    Tak ještě jednou. V každé TOP lize v Evropě jsou týmy, které mají ambice a není pro ně problém dát hráči 300tis za týden. Já doufám, že Alexis na těch 200tis kývne, ale když vidí, co se podepisuje za smlouvy, nehledě na to že se jedná o Čínu, budou jeho nároky určitě vyšší.

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Tak Čína…to je jiný svět, tam je možné všechno. Taky psali, že by rádi C.Ronalda za 300m € + plat 100m € za rok…. Tak jestli by se tímto měli řídit ostatní kluby a hráči, tak nevím kam by to směřovalo…snad jen s hráči na pracovní úřad, jinak nevím.

      |
    • Avatar photo
      Boby (karma: 865) #1

      Takého hráča v tíme už máme…nie je dostatočne kreatívny a technicky zdatný v pozícii AM,a zároveň nie je dostatočne defenzívny a takticky zdatný v pozícii CM…možno sa ešte dostatočne nevyprofiloval,ale má veľké výkyvy vo výkonoch,a pokiaľ s ním nie sú spokojný ani evertonians,tak druhého horšieho Aarona nepotrebujeme ani my…

      |
      • Zbyna (karma: 2721) #1

        Everton s nim spokojeny je…ale ma rok a pul do konce kontraktu a chce jit vyse…

        |
  4. Avatar photo
    Róbert Levák (karma: 1600) #1

    Iwobiho by som nedal do základu.. Radšej vyskúšať lucasa… A ešte tipujem ze ramseyho tam nejak natlači zas keď nie za xhaku tak ho drbne na krídlo..

    |
  5. railgun (karma: 985) #1

    Doufam, ze Lucas uz dostane sanci v lize. Nebo uz to zacina byt trapne, vysledky stoji za hovno a on sedí na lavici a nedostane šanci. Snad si zas Mr. Wenger dokazuje, že ho sice na nátlak vedení a fanoušků nakonec přivedl, i kdyz chteli trochu jinou kvalitu na takovy klub jako je Arsenal. A on jim jeste na truc chce ukazat, ze sme ho snad nepotrebovali utocnika vubec a ze to zvladnem uplne bez nich??

    Proste my vubec hrotaky nepotrebujem Giroud proseděl toho tolik za tuhle sezonu jak ja na hajzlu snad za dva zivoty a Lucase pro jistotu radsi schovame uplně aby sme po hattricku snad na nej zapomneli. Wenger by se mel probrat a uvedomit si, ze fotbal se musí nejen s kreativci a hraci co maji vizi, ale taky se zakoncovateli. Protoze jedinej kdo tam snad umi zakoncit je Alexis s Theem a to je strasne málo.

    |
  6. traged (karma: 5476) #1

    Hmm tak posledni dobou my PL neprijde jako liga kde kazdej muze porazit kazdyho 🙁 Nebo maji vsicchni nasi souperi neskutecnou formu…posledni 4 kola ztratilo body jenom Shitty ale proto ze hralo s Poolem 🙁

    |
  7. mc1897 (karma: 877) #1

    Dnes cakam pohodove vitazstvo – mam v sebe taky novorocny optimizmus. Řádit bude hlavne Alexis.
    .
    Zostava zaujimava, bohvie ci Ozila len setri na utorok.

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20989) #1

      Ja cakam riadne trapenie. Dnes chudak Alexis bude musiet tvorit hru a este aj goly davat. Bojim sa,ze bez Ozila bude chybat finalny produkt a Crystal bude betonovat.

      |
      • Avatar photo
        Leito CZ (karma: 1304) #1

        Jsem na to sám zvědav co s námi udělá absence ozila, osobně si myslím, že zase tak velké oslabení to nebude hrajeme doma a Crystal palace bychom měli porazit i bez největších hvězd

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.

Autor