AA23 po zápase se Sp**s

Arshavin.eu : Andrei, podělte se o své zážitky ze hry ….

AA23 : dnes jsme odehráli dobrý zápas od začátku do konce, měli jsme převahu, vsítili jsme šťastný první gól. Robin odnikud vtrhnul do volného prostoru a byl schopen zužitkovat přihrávku a vsítit první gól. Myslím, že to byl zlomový moment utkání.
Ve druhém poločase, když už bylo skóre 3-0, nám zbývalo jenom dovést zápas do logického konce.
Co se mi dnes líbilo? Už o přestávce jsem cítil, že dovedeme zápas do vítězného konce. Bylo dobře, že v týmu nebyla znát nervozita. Vnitřně jsem cítil, že dnes soupeř nedokáže vyrovnat a neztratíme vítězství.

Arshavin.eu : v polovině druhého poločasu jste začali přemýšlet o Lize Mistrů?

AA23 : to ne, během hry přemýšlím o každém herním momentu…jak hrát. O Lize Mistrů v tu chvíli, určitě, začal přemýšlet náš trenér.

Arshavin.eu : dnešní utkání bylo – derby. 

AA23 : zaprvé jsme cítili podporu fanoušků, dnes byli více aktivní, než při jiných zápasech. Úžasně fandili! A co se týká hry? Nevím, nejsem tak dlouho v Anglii, proto nejsem ještě schopen to celkově pocítit. 

Arshavin.eu : s Pavljuchenkem se Vám podařilo se pozdravit? 

AA23 : ano, o přestávce jsme si řekli pár vět, jeho žena – Larisa, nás po zápase navštívila, jsou s Julií přítelkyně. 

Arshavin.eu : remízová série Arsenalu se započala s AZ Alkmaar a příští utkání v Lize Mistrů hrajete opět s tímto týmem. 

AA23 : hmmm, s tímto klubem jsem hrál už třikrát, a nikdy ze zápasu nevyšel nikdo vítězně. Myslím, že je čas to napravit.

Arshavin.eu : když AZ porazíte, postupujete ze skupiny.
AA23 : ano, ale to neznamená, že to podceníme. Máme jasný cíl : postoupit z prvního místa.

/arshavin.eu/