Adams by chtěl trénovat Arsenal

Bývalý hráč a dlouholetá legenda Arsenalu, Tony Adams, se svěřil novinářům, že by chtěl co nejdříve převzít místo na lavičce Arsenalu po Wengerovi.

Tony Adams, nebo také Big Tony, byl dlouholetá opora zadních řad Arsenalu, klubu ve kterém strávil celou svoji kariéru. Dokonce byl i jeho kapitánem a to už od 21 let.. V klubu, který by teď velice rád trénoval, hrál nepřetržitě 18 let, získal s ním mnoho titulů a nyní by chtěl uspořádat velkolepý comeback a věří, že by byl ještě lepší manažer, než Arsene.Adams zatím nemá trenérskou kariéru tak bohatou. Trénoval zatím „jen“ Wycombe, Feyenoord, Ultrecht a nyní dělá asistenta Harrymu Redknappovi v Porstmouthu.

Přesto věří, že by byl dobrým trenérem tak velkého klubu. „Chtěl bych si vyzkoušet ten pocit, být trenérem Arsenalu“ řekl Adams.

„Každý máme své silné a slabé stránky. Já, ani Arsene nejsme vyjímkou. V něčem jsem lepší než on, v něčem je zase o hodně lepší Arsene, přesto věřím, že bych byl dobrým trenérem Arsenalu.“

„A kdo by také nechtěl, je to skvělý velký klub, který nemá problém s financemi a v neposlední řadě dobrý kádr“ zakončil.