Adams o posilách Arsenalu a šancích Citizens

Tony Adams se podle arsenal-mania.com vyjádřil, že jeho bývalý manager Arsene Wenger by měl přivést dva nové hráče, pokud se chce jeho klub zúčastnit boje o mistrovský titul. Wenger nedávno naznačil, že by chtěl na Emirates Stadium přivést nové posily.

 

Adams řekl : „Jsem názoru, že nám chybí několik hráčů, kteří mohou změnit situaci.

 

„Noví hráči musí mít odpovídající zkušenosti a stát se oporou našeho týmu. Hodil by se příchod hráčů, kteří by stabilizovali situaci a zajistili rovnováhu, to je nezbytné pro budování vítězného týmu.“

 

Francouzský trenér Arsenalu se poohlíží za novým útočníkem a obráncem. O defenzivním záložníkovi se diskuze příliš nevedou, Wenger je přesvědčený, že stávající fotbalisté tento post zvládnou.

 

V rozhovoru pro SkySports News Adams dále řekl, že Citizens se za několik let  opět stanou mistry Anglie.

 

Bývalý anglický reprezentant a legenda Arsenalu se vyslovil, že peníze, za které se buduje tým Marka Hughese, se brzy vrátí a již za několik let se Citizens dočkají zasloužených trofejí ( klub vyhrál dvakrát anglický titul (1937, 1968),  čtyřikrát FA Cup (1904, 1934, 1956, 1969), dvakrát Ligový pohár (1970, 1976) a jednou také Pohár vítězů pohárů (1970) poznámka P. ).

„Jestli budou majitelé Citizens vydávat za hráče takové prostředky, určitě získají mistrovský titul.

„Mark Hughes může mít problém se změnou psychiky týmu, změnit ho na vítězný tým, ale myslím, že v tom mu mohou pomoci i menší trofeje, například FA Cup nebo Ligový pohár.“

/arsenal-mania.com/Goal.com/