Smith : Wilshere je klíčem k vítězství

 

Bývalý útočník kanonýrů Alan Smith věří, že Jack Wilshere bude mít velký vliv na výsledek nedělního zápasu Arsenalu s Chelsea.

 

Arsenal nastoupí k zítřejšímu zápasu s aktuálním mistrem Anglie silně oslabený, především bez Robina van Persie, Thomase Vermaelena a Cesca Fabregase.

 

„I bez Fabregase v sestavě jsou schopni vyhrávat a hrát kvalitní fotbal. Jestli Wilshere bude hrát tak jako s Partizanem, mohou si ze Stamford Bridge přivést výhodný výsledek“.


„V mnohem útočnější pozici za Marouanem Chamakhem byl Wilshere naprosto fantastický celou první půli. Perfektně přihrál Andrei Arshavinovi na otevírací gol zápasu, patička byla geniální“.


„Ano, je nepravděpodobné, že bude v neděli dostávat tolik přihrávek jako v týdnu, ale je jisté, že John Obi Mikel bude mít těžké odpoledne, pokud dá tomuto talentovanému teenagerovi šanci protáhnout se k soupeřovým obráncům a vyměnit si pár přesných přihrávek se spoluhráči“.


„Jakmile se dostane přes Mikela, Wilshere by měl mít plno možností – Arshavin, Chamakh, Samir Narsi a Tomáš Rosický. Nebo může vyzkoušet, jak rychle se dokáže na místě otočit čtveřice obránců Chelsea“.

 

„Výhodou pro Arsenal je absence Lamparda, který je jejich hnacím motorem. Kanonýři mají Fabregase kým zastoupit, spoléhám na Wilshera“.

 

 


/Arsenal-mania.com/