Ade chce skalp Chelsea

Emannuel Adebayor ještě pořádně nevychladl po nedělním zápase proti Fulhamu a už se vyjádřil k šlágru příštího kola proti Chelsea, který bude odvetou za prohrané finále Carling Cupu.

 " Porážka ve finále Carling Cupu všechny hráče pořádně zarmoutila, především poté co jsme podali velmi dobrý výkon a výsledek neodpovídal průběhu zápasu. To se stalo v Cardiffu a v neděli se nechceme jenom pomstít."

" Máme v plánu vyhrát pro naše fanoušky a jako fotbalista chcete vždycky porazit takový silný tým jakým je Chelsea. Mezi Arsenalem a Chelsea je obrovská rivalita. Na hřišti je vždy vypjatá atmosféra."

" Všem jsme ukázali, že jsme stejně dobrý tým jako Chelsea, protože hrajeme úžasný fotbal. Letošní sezonu jsme měli pořádnou smůlu, balon někdy nechtěl spadnout do saka, ale takový už je fotbal."

" Hodně jsme se toho naučili a právě v takovém šlágru to musíme naším fanouškům dokázat, aby nám i v příští sezoně zachovali přízeň. Je pro nás důležité, abychom skončili v tabulce co nejlépe a pořád můžeme být třetí. Musíme se o to pokusit."

/ dailymail/