Adebayor: A Gunner for life

 Útočník Arsenalu Manu Adebayor je v poslední době na roztrhání, dává jeden rozhovor za druhým. V tom dnešním konečně přišlo očekávané prohlášení … A Gunner for life

Nejlepší střelec Premiership tvrdí, že v letošní sezoně můžeme na hřišti vidět nového Adebayora, který zlepšil techniku z míčem a zakončení golovek.

" Když jsem přestoupil do Arsenalu nebyl jsem dobrý. Neproměnil jsem spousty šanci a ztratil víru ve své schopnosti."

" Potřeboval jsem zlepšit svou hru, špatně jsem pracoval s míčem. Byl jsem hodně nešikovný před brankou soupeře. Kritici mně často napadali. Chtěl jsem všem ukázat, že neměli pravdu. Lidé často zapomínají, že mám pouze 23 let. "

" Tehdy jsem si pokecal s Arséne Wengerem. Řekl mi, že budu letošní sezonu klíčovým hráčem a přesvědčil mně, abych zůstal v klubu. Ale manažer mně upozornil, že se musím zlepšit. Na tréninku jsem pracoval daleko tvrději. Nyní můžou lidé vidět nového Adebayora. Cítím, že jsem udělal další krok ve své kariéře."

" Přestup Henryho mně určitým způsobem osvobodil. Dnes vím, že budu pravidelně nastupovat, proto si mnohem více věřím."

" Hluboko v sobě cítím, že nechci nikdy z klubu odejít. Arsenal je rodinný klub a chci tady zakončit svou kariéru. Tým je velmi mladý a chceme spolu vyhrát spousty trofejí."

/setanta/