Adebayor: Jensi přestaň naříkat

Útočník Emmanuel Adebayor vzkázal svému kamarádovi a spoluhráči Jensi Lehmanovi, aby konečně přestal fnukat nad ztracenou pozicí golmanské jedničky a začal opět tvrdě pracovat.

 Jens ztratil svou pozici jedničky po dvou minelách a díky zranění loktu. od té doby se v bráně Arsenalu neobjevil. Odchytal pouze zápasy za německou reprezentaci.

" Jako hráč Lehmanovi rozumím, protože on už má 38 let. Jak dlouho bude ještě chytat ? možná dva nebo tři roky, proto bojuje o svoji pozici."

" Jens chce hrát, ale Almunia odvádí dobrou práci a chytil spousty gólů. Je opravdu fantastický. Záleží na manažerovi, nemůže ted Almuniu posadit na lavičku, Jens musí bý trpělivý."

" Manuel odchytal spousty zápasu a ještě jsme s ním v bráně neprohráli ( bohužel už to není pravda Ade pozn autora). Chytá velmi dobře, nemůže ho vyměnit."

" Rozhodně nechám rozhodnutí na Bossovi. Nejsem manažer jsem pouze hráč. Stejně jako Lehmann chci hrát."

" Lehmann chce chytat, protože vysedávání na lavičce náhradníku mu muže uškodit v reprezentaci. Myslím si, že on nesmí přestat bojovat o své místo, protože jednoho dne získá své místo zpět. Potřebuje se uklidnit a soustředit se začít tvrdě pracovat."

/arsenal-mania/