Adebayor: O titulu se nebavíme

 Hrači Gunners i přes výborný start do nového ročníku o případném zisku titulu nehovoří.

 

Střelci dvou gólů s derby proti Sp*rs Emmanueli Adebayorovi tato situace absolutně vyhovuje. Reprezentant Toga přiznává, že místo řečí o šancích na vítězství v lize je mnohem lepší soustředit se na udržení momentální formy.

" Jsme velmi šťastní a velmi sebevědomí, ale naším cílem je především udržet si součastnou formu. Přišli jsme si na WHL pro tři body a dokázali jsme to."

" Vstřelil jsem nádherný gól jsem z toho důvodu opravdu velmi šťastný, ale pro mně je nejdůležitější zisk tří bodu za zápasů proti Spurs. Každý zápas, který hrajeme je pro nás důležitý test."

" Dospěli jsme, každý hráč ví jak má hrát po celých 90 minut. Dnes jsme všem ukázali jak jsme se zlepšili. Nechceme mluvit o titulu, chceme si udržet součastnou formu."

" Učíme se a hrajeme dobrý fotbal. Chceme v tom pokračovat a na konci sezony uvidíme, kde nás to dovede."

Dle názoru manažer Arséne Wengera, když Emmanuel Adebayor není na hřišti hra arsenalu ztrácí na kvalitě. Tohle je velká pochvala pro Adeho..

" Někteří lidé, když k nám přestoupil o něm pochybovali."

" Když Adebayor nemůže nastoupit, tým ztrácí na kvalitě. Někdy je frustrovaný za svým neproměněných gólovek, ale v sobotu jste mohli vidět, že góly střílet umí. On je pro soupeře neustálá hrozba ze vzduchu."

/arsenal.com/