Adebayor uznává, že Arsenal udělal krok vzad

Emmanuel Adebayor uznává, že Arsenal tutu sezonu zažil spíše v úpadku, ale je si 100% jistý, že i příští sezonu bude hájit barvy tohoto klubu.

Včera se rozplynul sen všech hráčů a fanoušků na zisk trofeje v Lize mistrů. Arséne Wenger na zahraničních webech čelí poměrně tvrdé kritice, podobné té, když tým bojoval s Aston Villou o první místo. Spory se opět vedou o mladých hráčích, které si Arséne Wenger do svého týmu vybírá.

Adebayor po zápase s Man. United řekl:

„Myslím, že jsme udělali krok vzad – nejen já, ale celý tým. Potřebujeme nějaké hráče. Měli jsme Hleba který odešel do Barcelony, Flaminiho který doešel do Milána.

Nazačátku sezony to bylo trochu obtížné, ale ukázali jsme, že se s tím umíme porvat. Tým je celkem mladý a snažili jsme se ze sebe vydat do nejlepší. Nyní musíme bojovat pro to, čeho chceme dosáhnout příští sezonu.

Arsenal mě dostal tam, kde jsem nyní – udělal ze mě jednoho z nejlepších útočníků na světě. Chci mu to splatit.A jak to udělám? Tím že budeme vyhrávat poháry. To je to proč tu jsem a budu za to bojovat.

Příští sezonu jsem na 100% hráč Arsenalu.

Před podepsáním smlouvy v Arsenalu mi lidé říkali, že zde mám šanci vyhrávat různé trofeje. Nyní mám ruce prázdné. Ale nemám žádný důvod odejít, dokud nevyhraju poháry kvůli kterých jsem tu přišel.“

/setanta/