Agent potvrdil možný letní přestup Samira Nasriho

V posledních dnech se čím dál tím víc hovoří o tom, že by Samir Nasri mohl v létě opustit francouzskou Marseille a zamířit do Anglie. Jeho agent nyní potvrdil zájem několika anglických klubů, přičemž Arsenal mezi nimi zaujímá přední místo.
Jeden z nejtalentovanějších mladíků současnosti tak možná odehrál svůj poslední zápas za Marseille v sobotu proti Strasburgu, který Marseille vyhrálo 4-3 a Nasri se na vítězství podílel jednou brankou. Během pozápasového interview hráč řekl: „Ten gól je pro mě velmi podstatný, protože to možná byl můj poslední zápas na Stade Velodrome.“

 

Hráčův agent, Jean-Pierre Bernes, potvrdil, že Arsené Wenger se velmi zajímá o klenot Marseille, a že o budoucnosti ofenzivního záložníka, který by mohl případně nahradit Alexandra Hleba, ještě ale není úplně rozhodnuto.

 

Bernes řekl francouzskému listu Le Parisien: „Jakmile skončí sezóna, sedneme si se Samirem, a promluvíme si spolu o jeho budoucnosti.

 

O hráče se zajímá spousta klubů včetně Arsenalu, ale ještě není nic rozhodnuto.“

 

Ovšem Nasri má ještě v Marseille stále platnou smlouvu, a jeho cena by se, včetně vykupující položky, měla pohybovat od 12 do 16 miliónů liber.

 

/setanta/

A co bychom příchodem Nasriho získali? No, asi něco takového…

{youtube}KbjYyikbUew{/youtube}

{/tabs}