Aktuálně o AA23

 

Zatímco Anglie a zbytek fotbalového světa žije novou „aférou“ vyvolanou jednou větou o Barceloně, kterou snad ani Aršavin SUNu nemohl říct, náš striker ukončil dovolenou a letí do JAR.

Po ukončení sezony a příjezdu do rodného města měl AA23 velmi málo času na rodinu, stále vyřizoval záležitosti týkající se ukončení angažmá v Zenitu a stěhování do Londýna. Minulý týden se však již plně věnoval rodině a celý týden strávil daleko za městem. Leningradská oblast je rozlehlá a tak Andrej k velké radosti svého syna dokonce využil vrtulník.

Závěrem minulého týdne Andrej navštívil, tak jako za doby svého působení v Zenitu, oddělení onkologického centra ve městečku „Písečná“. Zde rozmlouval s dětmi a především přijel podpořit svého fanouška Kirila, který velice toužil po setkání s naším útočníkem ještě před svou operací. „S Kirilem jsem si příjemně popovídal a věnoval jsem mu svůj vlastní dres. Velmi bych si přál, aby se jeho operace podařila.“

Včera Andrej dovolenou ukončil a přes Londýn odletěl do Jihoafrické republiky, země příštího fotbalového šampionátu. Cesta útočníka ruské „sborné“ a Arsenalu je naplánovaná do 2. července a její hlavní náplní je plnění blíže neupřesněných reklamních povinností.