AntiScum Blog – Intermezzo(again)

Po delší odmlce opět zdravím. Jen pro upřesnění. Náš blog měl sloužit jako zdroj kvalitní diskuze. To se myslím v obou případech(obzvlášť v tom prvním) docela slušně povedlo. Část třetí měla být něco ve smyslu proč podle vás preferovat mládí? Proč preferovat zkušenosti? Angličané vs. cizinci.

Jenže na popud některých nevyzrálých individuí jsme museli program opět pozměnit. A tak je na řadě další intermezzo, protože my jsme tu přece od toho, abychom vymýtili demenci, usměrnili a „prcali“ trapné přispěvovatele. A poněvadž naše usměrňování v komentářích neuvidí všichni zainteresovaní, kterých by se to eventuálně mohlo týkat, mám dovoleno od Matyho(díky :-D), že pokud přijde stav ohrožení, mám zareagovat článkem, který uvidí zkrátka všichni. Takže tak také činím. Troufám si totiž tvrdit, že každý jednotlivý článek čte 90% lidí chodící na náš web, aspoň to tedy bude výstraha pro většinu.

Po znovuotevření komentářů pod článkem se opět rozmohl ten ošklivý nešvar. Zatímco za fóra byly články většinou obohaceny jedním až pěti, dejme tomu slušnými komenty, po vrácení se ke starému systému se vše vrátilo do starých kolejí. (že by to bylo pro místní pseudofans opravdu tak těžký 4x kliknout než se vůbec dostanete k napsání nějakého nesmyslu ve fóru???) A já teda vyzývám již poněkolikáté :

1) Čtěte, co jste napsali, než kliknete na ODESLAT
2) Pokuste se vysvětlit, co vás k vašemu názoru vedlo
3) Pokuste se, aby váš koment měl aspoň pár řádek, ale hlavně, aby byl SMYSLUPLNÝ!!!

Jsou to základní a naprosto triviální pravidla, jsou pouze tři, proč pořád musím pozorovat komenty typu cituji : „Zajimalo by me kdo snim podepsal smlouvu“. Ano Honzici, ty jsi teď náš hlavní objekt. Je to taky díky tomu, že meleš své (na tvou aspoň částečnou obranu musím říct většinou) sračky téměř pod každým článkem. Nejde prakticky o to, že ty sračky píšeš, ale kdyby se tě někdo zeptal, abys to zdůvodnil, tak ty argumenty mít nebudeš, téměř žádné pro tebe prostě nehovoří. Když k tomu přidáváš svou aroganci a nadřazenost(čemuž nerozumim už vůbec – 15 let???((můj názor))), vylezou z toho tyhle kecy.

Jen zpět k Nickovi. Statistika repre? 9 zápasů – 7 gólů. Podepsal ho AW v roce 2004, a nejdůležitější věc nad kterou by ses mohl zamyslet, je mu 19 let!!!  Ne nadarmo ho chtěla v zimě Chelski viď. Ale o to nejde kdo ho chtěl a kdo ne. Dovolím si, když už ten článek píšu, říct jeden svůj (možná i Arsenův) názor. Vzpomínáte si jaké kopyto byl Ade, když k nám v roce 2006 v 21-ti letech přišel?(Tady je právě problém, nejvíce buzerující týpci tohle pamatují minimálně). A kde je teď? Proč by teda takovej progres během 2 – 3 let nemohl udělat Nicklas? Je mu 19, času má víc než dost, dejte mu čas jeho věční kritikové, stejně jako zbytku týmu!
Nechápu komenty typu : „Hoyte je lama, Denilson je pomalej.“

Největší pecku mám ale ještě připravenou. Mám v živé paměti jak jeden maník půl roku zpět posílal Walcotta pryč a teď ho neustále vynáší až do základu. Přitom Theo toho zatím stále moc nepředvedl. Záblesky tam už jsou, ale on je stále spíš takové oživení než hráč do základu. Pochopte jednu věc, AW nemá moc na výběr, když pošle Thea do základu, tak ho potom bude střídat kdo? Eboue?Diaby? To by nebylo oživení a zrychlení hry, ale mělo by to úplně kontraproduktivní výsledek. Takže ano, AW dělá tu nejlepší volbu.

Nakonec z toho nevzniklo pouze Intermezzo, jak jsem předpokládal 🙂. Ve druhé části jsem se trochu snažil otevřít oči některým snílkům, popřípadě pokud se tahle věta někomu  nelíbí, aspoň objasnit můj názor na celou situaci.

 

Prostor pro vyjádření se máte nyní konečně otevřený 🙂