AntiScum Blog – Kdy jindy, když ne teď?

Tak se nestačím divit, co se to najednou kolem nás před a o repre pauze děje. Pool se teprve hrabe z krize, Shitizens přestaly vyhlašovat útok na titul s tím, že jim Top 4 stačí, ManYoos sbírají všechny body jen silou vůle (dá-li se ta jejich klika nazvat silnou vůlí).

Největší favorit na titul, Chelski, dosud potvrzující prognózy o tom, že by se měla stát mistrem Anglie pro sezónu 2010/2011, mající úchvatný začátek sezóny, ve kterém prakticky jen nadělovala a zároveň vůbec neobdržovala, si díky zranění jednoho hráče najednou přestane být sebejistá, přestane být dominantní. Zraní se jí jeden ze stoperů – prohraje na půdě lehce se rozjíždějícího Poolu, následně doma jen s odřenýma ušima porazí Fulham, který ji většinu druhé půle tlačil, a nakonec si bez dvou stoperů není schopná doma poradit se Sunderlandem, se kterým dokonce prohraje snad i ve všech statistických údajích.

Ba co víc, dneska jsem se dočetl, že Alex je out na několik týdnů, Terry má také déletrvající zranění, Lampard taky nějaký čas nebude, to vše s dost náročným losem v prosinci znamená, že Chelski může mít velké starosti se sbíráním bodů.

Do opozice se najednou staví Arsenal FC, náš tým. Tým, kterému se rok co rok všichni vysmívají, že má tunu zraněných a hraje věčně s béčkem, je náhle bez citelnějších absencí (klidně zaklepejme na dřevo). Tým, který od začátku sezony hraje s béčkovou stoperskou dvojicí a nikdo si toho nevšímá, naopak „Chelsea chybí dva stopeři a jeden hráč do pole, to je tak nespravedlivé, že mají zranění“.

Už se nehodlám víc vysmívat modrým scumům, že brečí, protože se jim „poprvé po pár letech zranil někdo ze základu na delší dobu a oni na to holt nejsou zvyklí“. Jen chci zkrátka říct jednu věc:

Evidentně máme nejširší kádr, evidentně je také náš široký kádr z celkového hlediska nejkvalitnější, nynější konstelace vybízí k jedinému – k útoku na mety nejvyšší! Každý z nás chce přece zase vidět fotku AWho zvedajícího trofej, vidět tam to uvolnění, zadostiučinění, že jeho práce nešla vniveč.

Proto velím, pojďme v následujících dvou měsících do trháku a začněme hned domácí demolicí drůbežáren!!! Kdy jindy, když ne letos! Všechno nám hraje do karet!

Sobota – 13:45 našeho času, těšte se!

See Ya