AntiScum Blog – Part Eight

Na sedmičku navazuje v rychlém sledu osmý díl… Poněvadž se přes repre pauzu neděje nic moc zajímavého a článků teda moc není, rozhodl jsem se něco stvořit. Tímto vyzívám úmyslně frakci SAG a samozřejmě i ostatní, aby se zapojili.

 

Nevím jestli už tu článek podobného typu někdy nebyl, ale tak proč si to neosvěžit. Zkrátka napadlo mě téma : Proč si začal fandit právě Arsenalu? Jak prosté. Ale poněvadž je to článek od AS, musí to mít jako vždycky nějaký řád. Poprosil bych o jednu věc. Tak nějak očekávám, že by mohlo být hodně příspěvků něco ve smyslu : Začal jsem fandit, protože přišel Tomáš. Popřípadě třeba protože jste objevili Titiho a zrovna hrál za Arsenal. Já vám to brát nechci, několikrát bylo řečeno, že každý nějak začal, ale zase na druhou stranu by tenhle článek ztratil svůj smysl, díky tomu že z 50-ti komentů bude 30 obsahovat slovo Titi nebo Rosa. Snažte se najít něco speciálního, něco zvláštního. Ale když hold nic nenajdete, tak se nedá nic dělat:-)

A jako příklad takového zvláštního začátku přidám ten svůj vlastní. Když byly ještě fenoménem tzv. POGy, všiml jsem si jednoho brankáře. Dlouhý vlasy, knírek, žlutej dres…ano správně, byl to David, vypadal tak zvláštně, že si ho nešlo neoblíbit, a tak i začala všímavost kolem klubu jménem Arsenal FC. Jak jednoduchý že…

Teď jste na řadě vy…