AntiScum Blog – Part Six

Poté, co jsem si přečetl novinky z pondělka, co se našeho a scumího webu týče,  jsem nucenej v rámci AS blogu reagovat.

 

Jak jistě hodně z vás zaregistrovalo, Scumíci z *******-fc.cz okopírovali článek Chestera a místo jakéhosi vysvětlení, popřípadě omluvy, následovaly pouze nadávky těch opičáků na adresu Chestera a Matyho. U nás se tohle taky občas děje, a já se těch, kteří v tomhle nemají čistý svědomí ptám – stojí vám to za to se snižovat na úroveň těch zamindrákovanejch Gloryhunterů? Stojí vám za to tady psát jednořádkový nesmysly? Chcete, aby tenhle web byl ještě lepší než už je? Tak proč to, hlavně nováčci, svejma komentama kurvíte? Uvědomte si, že vašim jednáním děláte reklamu nejen sobě, ale celýmu webu a vlastně i klubu.


Dáme opět jeden příklad u článku o JW19 pro zamyšlení:


1)     Mia – sqela zprava
     
4gunners4 –
Super hracik ma velky talent .
     
pinda –
kdyz na to ma….
     
Butchi
– Super, přál jsem mu to je to velky talent
     
Matiniela
– Super toho klučinu sem si velmi oblíbil
     
Tommy
Kde se jack vzal?
     
Filip 20
– mě se vpřípravě dost líbil to je novej Fabregas


2)
  Šepi :
no musím říct, že ten kluk si to svými výkony, které předváděl v
dosavadních zápasech zaslouží…i když samozřejmě nepočítám s tím, že by hrával přímo v základu, na to je ještě mladý, ale bude fajn, když bude v záloze o dalšího talentovaného hráč navíc.

    

       gerrards :
Hlavně doufám, že to nebude jako s Theem, pořád si myslím, že ten jeden rok u nás promrhal a neměl patřičnej progres. Pokuď   Jack bude hrát alespoň těch 25-30 minut tak je to OK, ale nesmí být jen náhradníkem bez zápasového zatížení!

       
     TomasAFC
:
Na mě udělal fakt dojem sice je drobný postavy, ale o to bude hbitější. Jestli jsem se před minulou sezónou bál o umístění, tak letos se nebojím vůbec. Máme na titul, mistry jsou týmy nikoli jednotliví hráči. Do týmu bych nebral už nikoho, myslím, že jsme kompletní.

Tohle je ukázka, jak se dá udělat i pod článkem, který se moc okomentovat nedá, slušný příspěvek. Nezlobte se na mě, ale mít ve 22 komentech 10 komentů na jeden řádek, říkajících hovno, je na mě trochu moc. Pro vás teda odstavec 2) nebo třeba stačí nepsat nic, to je taky řešení. Nechápu, že jste ještě nepochopili, že děláte ostudu sobě a WEBU. Když už vám nevadí, že děláte ostudu sobě, tak to aspoň nekažte nejlepšímu webu v republice!

 


Jinak se připojuju k SAG jménem Princezna, co se týče mazání komentů. Já sám už jsem jich smazal několik desítek. Možná si někteří řeknete : Tak teď tu bude ještě cenzura, ale věřte, že to je dělaný s dobrým úmyslem, aby se přispěvovatel probral, a že kolikrát je lepší tu šlichtu smazat než ji tam nechat. A netýká se to jen sprosťáren, bude se to týkat i nesmyslných komentářů, pokud si autoři ani poté neuvědomí, že něco dělají špatně, pak jim není pomoci, ale hold budou mít kurva smůlu. Stanley je případ sám pro sebe, viz když jeden den píše o Clichym, že není dobrý,druhý den, že je to kvalita, a že ho má rád a třetí den, že nám to řikal dávno, že je to kiksař, ale že ho chudáčka nikdo neposlouchal, když to řikal poprvé. Jo Stanley, už jen kvůli tomuhle mi piješ krev, seš dost nevyrovnaná osůbka co…

Pryč od všemožnýho poučování zpět do světa AFC a PL. Pro ty, kteří neměli možnost vidět jeden dost ošklivý okamžik, který mi připomněl jistou nepříjemnou událost. ZDE 

“Naštěstí“ to vypadá jen na vykloubený kotník, ale i tak je pro Boumu většina sezony pryč.

Docela by mě zajímal váš názor na Diabyho? Já se furt nemůžu zbavit dojmu, že všechny ty jeho zákroky  je jen souhra náhod. Vemte si, faul no Boltonu – zkrat – sice ho nepochopim ,ale Fabre je za mladých let měl taky. Kopnutí Terryho při finále CC se snad nedá počítat jako úmyslné, no a to, co se stalo včera bych dal za vinu přemotivovanosti. Přecejen Abou cítil šanci, že by se po odchodu Flaminiho mohl dostat do základu, ale díky zranění a chycení se ze strany Denilsona, to pomalu vypadá, že šanci ze začátku sezony bude dostávat právě Brazilec. Takže se chtěl Abou předvést a dopadlo to, jak to dopadlo. Někdo ho může, někdo ne. Já se včera bavil s Josem a shodli jsme se na tom, že se nám Abou líbil, i když občas ulítne, jeho chapadla by mohla hrát v průběhu sezony víc než důležitou roli, to že v osobních soubojích ztrácí minimum míčů snad ani připomínat nemusim. Troufám si tvrdit, že při intenzivním tréninku se do zápasového rytmu zas dostane, a pak ať má aspoň AW těžkou hlavu. Nejhorší je na tom to, že drtivá většina si bude pamatovat právě tyhle 2 – 3 zákroky, tudíž pro ně bude Diaby nadosmrti prasetem. Ne napodobeninou Vieiry, ne tím který dal krásný gol Derby  nebo Poolu ne tím, který byl zlikvidován na rok debilem ze Sunderlandu v sezoně 2005/2006, ale prasetem.

 

Spekulace jsem chtěl nechat na pokoji, ale což…teď tu zas máme nový informace o tom, že AW chce Xabiho Alonsa, naopak upustil od Barryho. Já osobně si myslim, že AW už nikoho hotovýho nepřivede, můj názor je dokonce takový, že ani není důvod. Já jsem letos se šířkou kádru až mimořádně spokojen, možná jen ta pozice golmana 🙂 je stále ošidná, ale všichni víme, že tam se posuny očekávat nedají. Takže hurá pomalu do sezony, první soutěžní zápas se nám blíží, už jen 8 dní do startu s Twente, a pak to, na co se snad těšíme úplně všichni, 16.srpen, 13:45, AFC – WBA

 

Tajně doufám, že se ten začátek donese nějakou náhodou až ke Scumíkům na web, jak je nějakej debil kritizuje, ať se zas mám čím bavit, jinak enjoy a doufám, že brzy přijdem se sedmým dílem.