AntiScum Blog – Part Ten

Jubileum oslavme pořádnou diskuzí o nejslabších článcích a i na Slépky by se mohlo dostat…

Bliju! Bohudík ne z našich špílerů, spíš ze 70% komentujících. K situaci jsem se v diskuzi vůbec nevyjadřoval, ale pánové, ač se vám nedá moc vyvracet názor, že AW má už nejlepší za sebou, protože to klidně může být pravda, nepřeháníte to trochu?

Zadruhé taky absolutně nechápu, jak můžou někteří mluvit o těžký krizi, jak jsme se vším v prdeli atd. Se Spu*s to byl hold zkrat, jinak to byl z naší strany skvělej zápas, do 87. minuty kontrolovanej. A já nevím jak vy, ale vy jste čekali zaslouženou výhru na Stoke? Já když jsem se dopoledne koukl na předpověď počasí, tak jsem hned usoudil, že pokud vyhrajem, tak jen velkou haluzí. To, že jsme hráli naprosto příšerně, kdy si nevytvoříme ani šanci, je věc druhá. Ale to se taky stává každou sezonu minimálně jednou. Minulý rok to byl třeba zápas na Boro, popř. na JJB Stadium, předminulý kupříkladu u tehdejšího nováčka Sheffieldu Utd…Pokud jste na tohle zapomněli, já vám tady nabízím holá fakta. Zvykejte si, takové zápasy se nám stávají. Kvůli tomuhle se ještě nedá mluvit o krizi. Mluvil tady někdo o krizi minulou sezonu, když jsme v rozhodujícím období vyhráli ze sedmi zápasů jeden šťastně na Boltonu? Tohle je proti tomu hodně slabej odvar. Takže se prosím vzpamatujte a předtím než někteří z vás něco vypustí, si to vážně hodně pořádně promyslete a zavzpomínejte i na minulé roky…

 

Teď už snad teda konečně k dnešnímu tématu. Sezona se nám zatím nedaří podle představ, a tak se stále nabízí otázka, kde si myslíte, že je ta opravdu největší slabina? Almuniovi už začíná mnou tolik očekávané období kiksů a nejistoty, ani jeden ze stoperů si zatím prakticky nezaslouží základní sestavu, i když podle mě by měla dostat šanci dvojice Toure – Djourou, což se bohužel nestane do doby, kdy bude Gallas kapitánem. Střed zálohy stále není připraven, a zdá se, že ani dlouho nebude, protože podle AW je prioritou Denilson. Kraje zálohy nemají teď v nikom žádnou konkurenci, k tomu Nasri je poslední zápasy absolutně bez kreativity, to taky nestačí. Zkuste být trochu kreativní vy. Pokud si věříte, zkuste něco vyměnit, třeba i styl hry, styl rozestavení, cokoliv. Zkuste vymyslet, na co bychom se měli zaměřit, abychom nedostávali goly, dominovali v zápasech a naopak ty goly dávali.

Jinak co říkáte na Slepice? Myslíte, že se ještě můžou například dostat na úroveň Pohárů? Nebo mají zatím jen kopici štěstí a dohromady budou rádi za střed tabulky?

Zadiskutujte si…