AntiScum Blog – Part Twelve

Arsenal v krizi? A co?

 

Většina gunnerů prožívá v posledních dnech krušné chvíle. Týmu se nedaří a na co se sáhne, to se pokazí. Wengerova sázka na mladého Denilsona a podobné nevyšla a k tomu všemu naše obvyklá marodka.

Pojďme se ale odprostit od ubohýho nadávání na klub. Od brečení, jak je to strašný. Pojďme se na Arsenal podívat z jiného úhlu pohledu jako dementi typu Honzic, Pecinho, Foly, nebo Shinoda1214.
Jasně, klub je v krizi, a další spackaná sezóna (nejspíš) nás uvádí do deprese, ale vetšina z vás kvůli tomu Arsenalu fandit nepřestane. Zkuste se podělit o to, co Vás bude u Arsenalu stále držet. Najděte něco pozitivního, co vám a ostatním může vlít trochu pozitivismu do žil.

Nechci, abychom hledali možná řešení. Podívejte se na klub takový, jaký teď je a najděte něco krásného. Nebo si pamatujete něco z dřívější doby, co drží vaše gunnerské srdce stále při životě? Podělte se.

Jednou z takových věcí je pro mě CC a to, co v něm předvádějí ti mladí kluci. Žádné namachrované hvězdy ze Španělska, Portugalska, nebo Brazílie, které můžeme vidět v jiných velkoklubech. Ale poctiví kluci, kteří jsou rádi za šanci, kterou dostali a v každém zápase se snaží odvést maximum nehledě na výsledek. Pořád se můžu těšit z geniality mladého Wilshera. Fabiho neskutečný zákrok v posledních minutách zápasu proti Wiganu si pouštím pořád a pořád dokola. Makající Randall. Nebo třeba zabiják Simpson. Jak je to dlouho, co byl v Arsenalu podobnej útočník jak on? A samozřejmě můj oblíbenec Vela. Nejspíš nejpravděpodnější nástupce Dennise.

Podívám se na záznam zápasu proti Sheffieldu a hned mě trable prvního týmu mrzí o něco míň.