Aršavin o zápase s Celtic

Po „away“ vítězství 2-0 minulý týden, hráči Arsenalu vyběhli na Emirates Stadium jako jasní favorité. Skutečně, jenom hráči a fanoušci Celtic mohli věřit v zázrak. Hosté ztráceli v dovednostech, ale nikdo jim nemohl upřít vůli, bojovnost, přání vyhrát…

Možná Arséne Wenger předvídal průběh zápasu a dovolil několika top hráčům vybrat si oddych před utkáním s ManU. Nepřekvapilo nás, že AA23 se do hry zapojil až v samém závěru, aby ucítil rytmus zápasu a dal svůj první gól v Lize Mistrů.

Andrej střídal v 73 minutě. Za pouhou minutu na hřišti stihl dvakrát přesně přihrát a odebrat míč soupeři, aby vzápětí vsítil 93 gól ve své fotbalové historii. Ve zbývajícím čase Andrej organizoval několik přesných kombinací a dokázal, že někdy i 20 minut stačí k prokázání, kdo „ je doma pánem“.

Arshavin.eu : Andrej, blahopřejeme k vítězství v LM a k prvnímu gólu sezóny! Vaše zážitky ze hry.

AA23 : Myslím, že po vítězství v Glasgow 2-0 nám stačilo dnes hrát jenom svoji hru a postoupit …

Arshavin.eu : a třetí gól!

AA23 : ano, hned jak jsem skočil na hřiště tak jsem hned skóroval 🙂  Jednoduše, náhradníci chtějí  vždy ukázat, že nejsou horší než ti v základním týmu  🙂  jsem prostě rád.

Arshavin.eu :  Celtic se líbil?

AA23 : více bojovnosti než fotbalového umění. Prohráli zaslouženě, jsme prostě kvalitnější tým.

Arshavin.eu : řekněte, jak by si Celtic vedl v Premier League?

AA23 : těžko říct, nevím.

Arshavin.eu : a v Rusku?

AA23 : Domnívám se, že by byl ve vedení ligy.

Arshavin.eu : v předsezónní přípravě si Samir Nasri zlámal nohu, minule se zranil Cesc, dnes Ramsey opustil předčasně hřiště. Jak se jim daří?

AA23 : viděl jsem, jak Aarona trápila velmi silná bolest. Byl přinucen opustit hřiště a zápas jsme dokončili bez něj. Kdy se vrátí? Těžko říct. Cesc? Věřím, že na sobotní zápas bude připravený. Samira ale čeká ještě dlouhá doba. Bohužel, k fotbalu zranění patří….

Arshavin.eu : jak se budete připravovat na zápas s ManU ?

AA 23  : pracujeme, zítra je trénink a v pátek letíme do Manchesteru.

Arshavin.eu : manželka s dětmi dnes byla na stadionu. Nejmladší Jana poprvé, viděla gól?

AA23 :  byla spokojená 🙂