Aršavin poskytl rozhovor po utkání s Barnetem

arshavin.eu
: Začneme?
А.А.: Pojďme:)

arshavin.eu: Arsenal dnes odehrál první utkání v nové sezoně. Utkání s FC Barnet skončilo 2-2 a Andrej odehrál první poločas. Za dobu své přítomnosti na hřišti se Andrej vyznamenal nejen několika přesnými přihrávkami a slalomem mezi obránci,ale dokázal vstřelit první branku svého týmu v nové sezoně. Po utkání se Andrej podělil o své dojmy z utkání.
А.А.: Samozřejmě, dnes jsme sehráli normální tréninkový zápas. Více než týden trénujeme a už se nám po zápase trochu stýskalo. A že utkání skončilo remízou? Myslím, že výsledek nebyl až tak důležitý pro nás, jako pro soupeře, který se chtěl předvést….Bylo však zvláštní hrát na stadionu Underhill. Nemluvím o kvalitě trávníku, ten byl ve vynikajícím stavu, věc byla v tom, že trávník byl položen takovým způsobem, že během prvního poločasu, když jsme útočili na branku soupeře, jsme útočili do kopce. Sklon hřiště byl minimálně deset stupňů, možná i více.

arshavin.eu: To je zábavné. Před utkáním jste se o něčem bavil s Rosickým…
А.А.: Jenom jsem se ho zeptal, jak dlouho nehrál. Tomáš byl zraněný skoro rok a půl. Dnes se vrátil na trávník, odehráli jsme spolu první poločas, zkusili jsme si najít nové herní varianty.

arshavin.eu: Hráli jste na soupeřově hřišti? :))
А.А.: Ano, sám jsem byl překvapen, že stadion byl plný našich fans, domácí nebylo skoro vidět. A co dál? Od pondělí pokračujeme v naší práci v kempu v Rakousku.