Arsenal 1-0 Chelski

Arsenal porazil v infarktovém utkání nenáviděnou Chelski .. zápas se neobešel bez několika hromadných strkanic, mnoha žlutých karet, dvou vážných zranění, dvou neuznaných branek, několika zahozených stoprocentních příležitostí ..
zkrátka fotbal který má cenu
£70 .. + report by matygol
branka >> zde

Arsenal porazil v infarktovém utkání nenáviděnou Chelski .. v zápase, který se neobešel bez několika hromadných strkanic, 10 žlutých karet, dvou zřejmě vážných zranění, neuznaných branek, několik zahozených stoprocentních příležitostí ..
byla to oslava důrazného a vyhecovaného fotbalu, ve kterém Arsenal v prvním poločase dokázal soupeře přehrávat hlavně díky krátkým a precizním narážečkám, avšak pouze k vápnu, dál to přes modoru zeď nešlo .. hosté naopak 2x zahrozili střelou z vápna ..
závěrečná akce prvního poločasu rozdělila body, spravedlivě .. po chybě Čecha, skoroval do sítě Chelski Gallas ..
http://static.flickr.com/75/199585390_d0a210a628_o.jpg Druhý poločas Arsenal nezačal dobře, hráči The Gunners až zbytečně dlouho drželi balon, a dovolili Chelski převzít iniciativu .. domácím poté výrazně pomohl příchod RvP ..
závěr utkání byl už totální fotbal, ve kterém měli opět více balon na kopačkách hosté, ale domácí, ač vyčerpáni, dokázali chodit do nebězpečných breaků, které však po hříchu nevyužívali, což je málem stálo kýženou výhru ..

o zápase se určitě bude hovořit jako o festivalu ostrých, přehnaných, zbytečných a hlavně nebezpečných zákroků ..
nesmyslný zákrok Terryho na Fabregase, zbytečný zákrok Eboueho na Terryho a další a další snad pouze přemotivované zákroky .. div, že nepadla karta jiné než žluté barvy
výsledek platí 1-0 .. někdo může říci, že to mělo být 1-1, já bych mohl odvětit že to mělo být 3-1..

Miesto zápasu: Emirates Stadium