Arsenal 1:0 QPR – Hodnocení hráčů

Arsenal dnes trochu utrápeně vybojoval povinné 3 body a snad i prolomil špatnou formu z minulých utkání.

Mannone 6 – Podržel hlavně ke konci, kdy mohli Rangers vyrovnat po brejku. Jinak toho moc neměl.

Sagna 7 – Bac se vrátil ve velkém stylu. Jezdil, dřel a byl nebezpečný v útoku. Jeho centry byly také téměř vždy hrozbou. Měl i pár důležitých zákroků. Jsem zvědavý na souboj o místo jedničky na tomto postu.

Vermaelen 6 – Stopeři dneska zůstali neprověření. Thomas „vybojoval“ červenou kartu.

Mertesacker 6 – V podstatě to samé jako Thomas, jen místo vybojování červené měl nebezpečnou hlavičku.

Santos 5 – Dozadu určitě zlepšení od minula – jeho obranné zákroky už občas vycházely, jenom se občas zase zapomněl vrátit a bylo z toho nebezpečí. V útoku +- stejné (sbíhání do středu).

Arteta 7 – Mikel si zase odehrál svůj standard a ještě k tomu přidal docela vtipný gól a zajistil velice důležité 3 body. Nic víc k němu netřeba dodávat.

Cazorla 6 – Santi se dnes trápil a zůstal trochu ve stínu Jacka. Téměř žádné super kličky nebo přihrávky za obranu, jak jsme od něj zvyklí. Taky přestřelil tutovku. Ale je jasné, že každý den se nepoštěstí a Santi to poznal dnes na vlastní kůži.

Wilshere 7,5 – Podobně jako Bac se ukázal ve velmi dobrém světle. Skvělý pohyb, dokáže obejít hráče jako by tam ani nebyl, nabízí se, naráží si s ostatníma. V poločase měl 33 přihrávek a 100% úspěšnost. Těším se, až se dostane do plné formy.

Ramsey 5 – První poločas tragédie – na křídle Aaron být nemůže. Neskutečně zpomaluje postup vpřed. Snažil se kličkovat, ale nejde mu to. Dlouhé balóny mu také nevycházely. Měl šanci dát hlavou gól, ale trefil břevno. Poté, co se přesunul do zálohy, už to tak strašné nebylo a hlavně ke konci byla vidět jeho dravost a pěkně dřel i v obraně. Předvedl pěknou střleu z voleje, kterou vychytal Cesar. Měl podíl na gólu.

Podolski 5 – Začátek vypadal slibně po střele na bránu, potom se vytratil a zneviditelnil se, jak je jeho zvykem v posledních zápasech. Neustále si se Santosem sbíhají do středu a levá strana je potom v podstatě bez křídla.

Giroud 6,5 – Měl pár střel na bránu a při gólu opět smůlu, protože Cesar jeho hlavičku neskutečně vyrazil. Bohužel pro Julia, stejně z toho byl gól. Pořád věřím, že Oli střeleckou formu chytne, protože v zápasech maká a hraje dobře pro tým. Dneska byl jeden z lepších.

 

 

Aršavin 6 – Přišel v poslední desetiminutovce poslal krásný centr na Oliho, ze kterého byl po asi padesáti odrazech gól. Jinak to místy vypadalo, že se snad i trochu snaží. Uvidíme, podle mě nastoupí v úterý.

Walcott 5 – Zkazil jeden brejk a potom se vytratil. U míče byl minimálně. Příští víkend ho chci ale vidět na křídle místo Aarona.

Gervinho nehodnocen – Vystřídal po chvíli kvůli zranění kotníku. I přes jeho formu mu všichni přejeme brzké uzdravení.

 

Pro zajímavost, průměrná známka je přesně 6, což docela odpovídá.