Arsenal chce nahradit Fabregase německým záložníkem?

Diskuse o škrábání dna sudu! Daily Stars se dnes rozhodly oživit fámy o přestupu Cesca Fabregase do Barcelony příští léto a již hledají jeho nástupce.

Mám jím být německý záložník Mesut Ozil (rodiče turci), momentálně působící ve Werderu Brémy, kde má smlouvu už jen na 18 měsíců a momentálně vyjednává o jejím prodloužení. Stars ovšem tvrdí, že se zdráhá podepsat a chce si tak vynutit odchod během příštího léta, Arséne Wenger je údajně v čele jeho obdivovatelů společně s Liverpoolem a ManU.

Ozil, teprve 21letý, se letos probojoval do německého národního týmu a hrál v posleních pěti jejich zápasech. Tvrdí, že Wenger vidí tohoto nadaného tvůrce hry jako ideální náhradu za Cesca Fabregase, pokud se rozhodne v létě odejít.

Tvrdí také, že Wenger by mohl preferovat jeho příchod už v lednu, protože pokud bude hrát na nadcházejícím Mistrovství Světa v Severní Africe dobře, může jeho cena raketově vystoupat do astronomických výšin. 

Opravte mě pokud se mýlím, ale neměl by být Fran Merida perfektní náhradou za Cesca Fabregase? A neměl by Wenger pracovat na přesvědčování Frana k podpisu nové smlouvy a ne na hledání mimo akademii?


Zdroj: /justarsenal/

Já bych se jeho příchodu nebránil, i Cesc si bude potřebovat někdy oddechnout a další kvalitní záložník nikdy neuškodí, ale jako náhrada za Cesca? V žádném případě. Vždyť i sám Cesc v posledních zápasech několikrát ukázal, že jeho srdce patří arsenalu!