Arsenal FC 0-0 Sunderland – Hodnocení hráčů

Arsenal se vyznamenal, Prima se vyznamenala, jaký krásný den…


Almunia – 7 –
Neměl sice moc práce, ale tu sedmičku mu chci dát za jistotu, se kterou si vybíhal pro všechny balony. Výběhy nejsou jeho silnou stránkou, a proto bych zrovna tenhle aspekt rád vyzdvihl.

Sagna – 9 – Pan obránce. Dnes hrál podobně jako v derby proti Spurs, kdy nám chyběl Eboue a Sagna obstarával obranu i pravého záložníka. Dnes se Arshavin a později Samir hodně stahovali do středu hřiště a chvílema jsme hráli bez pravého záložníka, protože Song a Denilson nejsou Fabregas a neseběhnou si napravo, aby vyplnili prázdný prostor. Právě tuhle činnost místo nich obstarával Sagna. A ja neznám moc hráčů, kteří by mohli hrát během zápasu obranu i zálohu a oba posty hrát kvalitně a bez chyb. Pro mě osobně MotM.

Toure – 8 – Chvílemi jsem si říkal, jestli Toure nehraje třetího útočníka, jak se pořád tlačil dopředu. Ono se strašně hodí, když máme takového „záložníka“ navíc. Škoda jen, že nebyl nikdo, kdo by těchto přečíslení využil.

Gallas – 7 – Nekazil, ale ničeho navíc jsem si nevšiml. Měl proměnit tutovku z vápna.

Clichy – 5 – Byl vůbec na hřišti? Všechny útoky Sunderlandu šly po levé straně. A když už přes levou stranu neprošli, tak to byl Deni, který zasáhl. Může líbat nohy Sagnovi za to, že zabránil skorovat Jonesovi při protiútoku Sunderlandu, kdy Gael vyklusával kdesi u vápna soupeře.

Arshavin – 7,5 –
Za první poločas bych mu dal osmičku. Ve druhém mu bohužel nestačily síly a to mu celkovou známku zkazilo.

Song – 5,5 – On dopředu neumí, to víme už delší dobu. Jeho silný stránky jsou ve hře dozadu. Ale když on Sunderland moc neutočil. A když jo, tak po Clichyho straně. Rád bych mu dal lepší známku, ale tohle jsou zápasy, kdy se prostě předvést nemůže.

Denilson – 7 – Dnes byl hrozně moc zatažený. Zaskakoval za Kolečka a Clichyho. Ale až na pár situací zaskakoval kvalitně. Škoda, že se ale neodvážil víc útočit. V minulých sezonách ukázal, že umí vyslat kolmici a něco takového jsme potřebovali.

Nasri – 7,4 – První poločas nebyl vidět. Druhý poločas byl tahounem zálohy. Za druhý poločas bych mu dal lepší známku, ale výkon toho prvního jen tak nevymažu. Dávám tedy 7,4, protože byl o chlup horší jak Andrej.

Bendtner – 5,5 – On měl spoustu pěkných momentů, kdy ukázal techniku a fyzickou sílu. Škoda jen, že momentů, který odchodil a nebyl vidět, bylo nesrovnatelně víc.

Persie – 6 – Opouští ho smrtonosná forma? Modleme se, aby se zas od příštího zápasu vzpamatoval.


Střídající hráči

Vela – 6,5 – Těch pěkných momentů měl hodně, ale ta šance co neproměnil? To se nemůže opakovat.
Eboue, Gibbs – ? – Nesledoval jsem je natolik, abych mohl hodnotit. Nechám to tedy na Vás.