Arsenal FC 4 – 0 Blackburn Rovers – Hodnocení hráčů

Tentokrát v režii Arsena.
Almunia – 7,5 – Nedá se to hold hodnotit jinak, byl téměř bez práce. Dokáže si udělat respekt, 15-ti minutová výměna názorů s Dioufem mě pobavila.

Sagna: 7,5 – Dozadu ho neměl kdo prověřit, ale i tak si zaslouží vysokou známku za ty kilometry co odběhal na soupeřově polovině. Dokonce i ty přetažený centry čas od času našli adresáta.

Toure: 7,5 – Kdyby se Blackburn zmohl na nějaký útok, tak by obránci měli asi vyšší známky. Takhle můžu Touremu zdvihnout hodnocení za skvělé připomenutí jeho záložnických let. Tyhle jeho vývozy balonu a následné přečíslení by se mohlo v budoucnu sakra hodit.

Djourou: 7 – Nevím o nějaké závažnější chybě.

Clichy: 7 – Ne. Tohle není ten starý dobrý Clichy.

Walcott: 8 –
Človíček, který prostě umí udělat vítr v soupeřově obraně. Něco takového nám chybělo. Ale zdálo se mi jako by zatím trošku zaostával v osobních soubojích.
Song: 7,5 – Dnes naše záloha hlavně ve druhé půli vyhrála rozdílem třídy. A Song k tomu vítězství přispěl nemalou měrou. Těší mě, že se konečně odhodlává útočit a začíná ukazovat, proč si ho Wenger tenkrát přivedl.

Denilson: 8 – Tenhle výkon mi celkem připomněl, jak hrával své první zápasy u nás. Musím ho velmi pochválit. Předvedl pár Cescovských kolmic, rozdával správně balony, byl tam kde měl být. Klube se z něj kvalitní náhrada za našeho zraněného kapitána.

Arshavin: 9 – První zápas, kdy dokázal odběhat a být nebezpečný celých 90 minut. Ukázal všechny své přednosti. Já jsem s naší zimní posilou spokojený.

Nasri: 8 – Nemyslím si, že by včera nějak vyčníval nad ostatnímy záložníky, ale nemůžu mu upřít, že to prostě byl motor naší zálohy.

Bendtner: 6 – Kdyby proměnil alespoň jednu šanci, tak si koleduje o devítku, protože hrál skvěle. Takhle byl prostě palič a upřel Theovi gol.

Arshavin odehrál první hodně kvalitní zápas. Theo se začíná rozehrávat do původní formy. Eboue chytá skvělou formu. Tak nějak mi ta budoucnost AFC přijde zase o něco růžovější. Hlavně udržet všechny hráče.