Arsenal FC : Bolton Wanderers preview

P R E V I E W

Arsenal hostí v rámci 6.kola anglické Premier League Bolton Wanderers.

 Bolton je momentálně na předposledním místě tabulky se třemi body a skóre 8-13, Arsenal na tom není o moc lépe, má jen o bod více a horší skóre : 6-14. Věc ještě před několika měsíci zcela nevídaná, ale Arsenal v tomto zápase bude hrát o to (mimojiné), jestli skončí na dně ligové tabulky, nebo se posune směrem ke středu. Další dva celky z poslední tabulkové čtyřky totiž hrají shodou okolností spolu (WBA hostí Fulham) a při prohře Arsenalu s Boltonem a remíze WBA s Fulhamem může nastat další průlom historických tabulek. Doufám ale, že týdenní odpočinek a především rozum v hrsti za plotem v seveorlondýnském Colney zajistí hladké vítězství domácích a posun tabulkou vzhůru. 

 V loňské sezóně mají oba týmy vzájemnou bilanci vyrovnanou, Arsenal doma zvítězil 4-1 a Bolton doma taktéž vyhrál, ale 2-1. V sezónách 2008/2009 a 2009/2010 dominoval vždy Arsenal. Aktuální forma obou týmů je si podobná. V posledních šesti zápasech Arsenal 3x vyhrál, jednou remizoval a 2x prohrál, se skóre 12-15, zatímco Bolton vyhrál jen dva zápasy a ostatní prohrál. Skóre pasivní 8-14. 

 Marodka Arsenalu není tak velká, ale bohužel stále trvá absence největších opor Wilshera a Vermaelana. Dlouhodobě zraněný je i Diaby a Squillaci. Po posledním zápase pak seznam zraněných rozšířil se svalovým zraněním Yossi Benayoun.

Aktuální ligová forma obou týmů : D D L L W L  –   L W L L L L

 24.09.2011

 16:00 SEČ

 The Emirates Stadium

hlavní rozhodčí bude Mark Clattenburg, asistovat mu na čarách budou  Stephen Child a   Simon Beck. Andy D’Urso bude dnes jako čtrtý rozhodčí.

na všechny sobotní zápasy od 15:00 GT vlastní práva americká stanice FOX, takže dobrý stream se jistě najde a dáme ho k dispozici asi hodinu před zápasem

                streamy : č. 1, č. 2, č. 3, č. 4, č. 5, č. 6, …

Nominace

Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Santos, Walcott, Song, Ramsey, Arteta, Van Persie, Gervinho, Fabianski, Arshavin, Chamakh, Coquelin, Frimpong, Gibbs, Rosicky.

Bolton Wanderers: Jaaskelainen, Steinsson, Cahill, Knight, Robinson, Eagles, Muamba, Reo-Coker, Petrov, Holden, K Davies, Tuncay, Bogdan, Wheater, Gardner, M Davies, Pratley, Kakuta, Ngog, Blake.

 

Předpokládané sestavy :

Arsenal  Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Santos, Song, Arteta, Ramsey, Gervinho, van Persie, Walcott

Bolton Jaaskelainen, Robinson, Knight, Cahill, Boyata, Eagles, Muamba, Reo-Coker, Petrov, Tuncay, Davies


/Patrick, logo efjay/