Arsenal FC – Chelsea FC aneb setkání legend

Přátele, kamarádi a fanoušci Arsenalu. I v těchto „těžkých“ chvílích se náš Supporters Club rozhodl uspořádat menší akci s posezením a poklábosením o součastné situaci v našem oblíbeném klubu Arsenal FC a setkáním s fanouškovskými legendami . Součásti této akce bude zhlédnutí fotbalového zápasu Gunners vs. Čukotka.

 

Kdy, kde a v kolik ??? 30.11.2008 Praha v podniku zvaném Hvězda. Čas příchodu na místo určení nechám na každém z vás. Zápas začíná v 17, ale aby si „legendy“stihli pokecat se všemi známými a i neznámými Goonery budou ve Hvězdě od 13.

Účast některých, kteří vypustili naši akci na turnaji ve Běle pod Bezdězem je povinná bez možnosti omluvy . Doufám, že se sejdeme i hojném počtu a pořádně si zapějeme. Akce není pořádána pouze pro členy SC, ale i pro naši širokou fanouškovskou základnu.

Restaurace není nafukovací a takový šlagr si jistě nenechá ujít spousty lidi tak budu potřebovat vědět jaký přibližný počet lidí se dá očekávat, aby kluci pražští rezervovali fleky. Kdo o účasti na této akci uvažuje ať napíše na můj email: titi14@email.cz. Na případné nabídky svobodných i zadaných slečen budu patřičně reagovat

They’re blue, they’re white,
they’re fucking full of shite,
Chelsea, Chelsea