Arsenal FC – W.B.A. – Hodnocení hráčů

Web gunners.cz přišel s myšlenkou oslovit čtenáře s Hodnocením hráčů. Jak už se to ale někdy stává, i nejdokonalejší systém někdy selže a tak se nám dnes sešli hodnotitelé dva. Prvním je uživatel s nickem yxcvbnm256 a druhým kolinonoodle. I další odvážlivci mají možnost si rezervovat zápasy na redakcegunners.cz@gmail.com. Díky oběma fanouškům za jejich práci a omlouvám se ještě jednou za zdublování. I když, máme zajímavou možnost si poměřit hned dva pohledy na dnešní zápas.  Patrick

6,5 – Dneska toho opět neměl moc na práci. Pár dobrých zachycení centrů, jinak obvyklý výkon. (yxcvbnm256)

6,5 – Dnes toho na práci moc neměl. V prvním poločase si poradil s pár centry soupeřů. Když mohl, tak rychle rozehrál na krátko, aby zrychlil hru. V druhém poločase chytl 1 střelu a pokračoval v dobrém výkonu. Udržel čisté konto, což mu určitě zvedne náladu.  (kolinonoodle)

6,5 – Snažil se zase tlačit dopředu, ale dnes mu toho moc nevyšlo. Dozadu až na pár výjimek v pohodě, dopředu byl ale dnes Carl nebezpečnější. (yxcvbnm256)

6,5 – Pro mě dnes nejslabší článek obrany. Dvakrát chyboval v obraně, když se nestihl vrátit. V útoku se mu dnes taky tolik nedařilo. Párkrát ztratil míč a špatně nahrál. Jinak odehrál svůj průměr. (kolinonoodle)

8,5  Hlavně ať se, proboha, nezraní. V obraně skálopevný, i když toho taky dozadu moc na práci neměl (až na nebezpečnou situaci v 35. minutě, kterou vyřešil Laurent). Dal celkem hezký gól, potom měl další šanci hlavou a ještě k tomu rozdával skvělé passy. V 80. minutě měl ještě hezký blok, kterým ušetřil Wojtěchovi hodně práce. Dnes u mě MOTM těsně před Robinem.  (yxcvbnm256)

8,5 – Také skvělý výkon. V 7.minutě se pěkně pokusil o výpad dopředu. Byl jistý v osobních soubojích, vyhrával hlavičkové souboje. Jednou možná zbytečně fauloval, ale soupeř to nepotrestal. V 29. minutě dal i gól, když po přihrávce Robina prostřelil tvrdou ranou Fostera. Velkou šanci měl v 52. minutě, kdy po rohu Robina těsně hlavou minul. V 80. minutě zachránil svým skluzem velkou šanci hostů.  (kolinonoodle)

8 – Dozadu vytvořili s Thomasem nedobytnou zeď, až na jeho riskantní vyřešení situace v 35. minutě (při naší smůle by se dala možná písknout i penalta). Opět měl docela dobré přihrávky a měl skoro gólovou šanci v 70. minutě, kdy si na chvíli zahrál na hrotového útočníka. Celkově dobrý výkon.  (yxcvbnm256)

8 – V prvním poločase snad nejlepší hráč. Vyvážel míče, přesně rozehrával, vyhrával osobní souboje. Za celý zápas jsem ho neviděl prohrát hlavičkový souboj v 70. minutě se pokusil i něco vymyslet v útoku. Dnes hrál v klidu a podal skvělý výkon. Při této formě Laurenta to bude mít Per velmi těžké.  (kolinonoodle)

7,5 – Podle mě jeho zatím nejlepší zápas. Dozadu skoro žádnou chybu neudělal, navíc dopředu zásoboval útok hodně nadějnými passy a centry. Podle mě má dokonce potenciál jednou nahradit Sagnu.  (yxcvbnm256)

7 –  Pro mě dnes asi největší překvapení. Vzadu byl dnes jistý a nedělal žádné kiksy. Pořád se snažil podporovat útok a měl dost vydařených centrů. Předvedl pár povedených skluzů a vyhraných osobních soubojů. Velmi dobrý výkon.  (kolinonoodle)

8 – Jak je u něho už zvykem, vybojoval opět několik balónů, občas (hlavně ze začátku) nějaká ta nebezpečná kolmice. V 67. minutě mu přistála u kopaček senzační přihrávka od Gervinha, ale gólman jeho střelu chytil. Dá se říct, že to byl Alexův průměrný výkon v poslední době (= opět kvalita).  (yxcvbnm256)

7 – Nebyl tolik výrazný, jak jsme u něj zvyklí. V obraně toho moc na práci neměl. Při druhém gólu poslal nádhernou přihrávku na Persieho. V 67. minutě měl velkou šanci, jenže Forster jeho střelu vyrazil. Měl tam pár nepřesných nahrávek, jinak podal svůj standard.  (kolinonoodle)

7 – Jako každý zápas spíš držel balón a rozdával krátké přihrávky. Ke konci mu přiletěla dobrá přihrávka od Robina a byl z toho gól. Jinak ale nevybočoval z jeho klasických výkonů.  (yxcvbnm256)

7.5 – Pořád chtěl kombinovat s ostatními spoluhráči. Rozdal hodně přihrávek, uvolňoval se, ztrátám míče se také nevyhnul. V 74. minutě dal prudkou střelou k tyči gól na 3:0. Gól jsem mu velmi přál, protože si ho zaslouží. Dnes nejlepší ze zálohy.  (kolinonoodle)

7,5 – Založil úžasnou přihrávkou první gól, jde vidět, že v sobě má obrovský talent a budeme ho sakra potřebovat. V průběhu zápasu se pomalu vytrácel, občas byla nějaká ta jeho klasická ztráta, ale jinak sympatický výkon.  (yxcvbnm256)

6,5  – Ze začátku úplně nevýrazný, ztrácel míče, ale pak se mu podařila v 22. minutě skvělá kolmice na Thea, který sice nedal, ale balón se odrazil k Robinovi, který se nemýlil. V druhém poločase opět nevýrazný výkon. V 60.minutě ještě nebezpečně vystřelil, ale netrefil branku. Pak byl v 72. minutě vystřídán.  (kolinonoodle)

7 – Ze začátku mu nic moc nevycházelo a bylo na něm vidět, jako kdyby potřeboval pauzu. Ale postupně, jak se vytrácel Theo, Gervinho nabíral sílu a v druhém poločase ho bylo plné hřiště. Měl hezké přihrávky, dobře kombinoval a poslal téměř gólovou přihrávku Songovi. Celkem solidní výkon.  (yxcvbnm256)

8 – Skvělý výkon. Dnes dělal obraně strašné problémy, souboje jeden na jednoho většinou vyhrával. Připravil hodně šancí pro své spoluhráče. Smůla, že rozhodčí pískl v 26. minutě ofsajd, Gervinho se totiž řítil do obrovské šance. Dnes se mi velmi líbil. V 72. minutě byl vystřídán.  (kolinonoodle)

8,5 – První gól dal vlastně do prázdné,  ale přihrál na oba góly a ještě k tomu přidal pár zajímavých šancí. Co víc k němu napsat, dnes opět skvělý výkon, ale trochu tomu něco chybělo, nebyl tam podle mě ten „zápal“ jako proti Chelsea. Ale samozřejmě byl jeden z nejlepších hráčů na hřišti.  (yxcvbnm256)

8,5  jeden gól dvě asistence. Toto je náš kapitán! Už v první minutě vystřelil, jenže jeho pokus byl zblokován. Při vstřelení gólu to neměl příliš těžké, odražený míč nikdo neodkopl a on ho dorazil do prázdné brány. Občas si chodil pro přihrávky hlouběji do hřiště. Asistoval jak u druhého gólu Thomase, tak i u třetího gólu Artetovi. Má teď neuvěřitelnou formu. Doufám, že mu vydrží zdraví a tuto formu si co nejdéle udrží.  Pro mě MOTM  (kolinonoodle)

6,5 – První poločas byl často u míče, sice nechtěně, ale v podstatě naservíroval Robinovi první gól, když zkazil šanci jeden na jednoho proti gólmanovi. Hezky se zapojoval do kombinací zálohy. Bohužel, v druhém poločase se klasicky vytratil a byl opět neviditelný.  (yxcvbnm256)

7 – Dnes byl velmi aktivní. Pořád se snažil po stranách něco vymyslet. Škoda, že jsou jeho kličky někdy až moc čitelné. Měl velkou zásluhu na prvním gólu. Pochválil bych ho za jeho časté presování, které soupeři znepříjemňovalo rozehrávku. V 78. minutě byl vystřídán.  (kolinonoodle)

Střídající hráči

6,5 – Měl prsty ve třetím gólu, ale jinak za dobu, co byl na hřišti stihl pár míčů také ztratit a měl prostě trochu smůlu. Příště bych ho ale zkusil do základu.  (yxcvbnm256)

nehodnocen Od příchodu na hřiště byl vidět. Podílel se na třetím gólu, hodně se snažil, kombinoval.  (kolinonoodle)

6,5 – Docela se zapojoval, ale nic moc z toho nebylo, žádnou větší šanci si nevypracoval.  (yxcvbnm256)

nehodnocen. Pár krátkých přihrávek, nebyl tolik výrazný jak Tomas. Víc toho nestihl.  (kolinonoodle)

nehodnocen – Nepředvedl nic, za co bych ho mohl hodnotit. Možná mohl přijít o trochu dřív místo Thea.  (yxcvbnm256)

nehodnocen. Nepovedlo se mu pár přihrávek. Skoro nic nestihl.  (kolinonoodle)

A co řekli hodnotitelé na závěr?

ještě jsem někde v komentářích zaslechl, že by někdo uvítal průměrnou známku týmu. Dnes je to 7,3.  (yxcvbnm256)

Dnes jsme podali velmi dobrý výkon a získali jsme 3 body. Dotáhli jsme se na Liverpool a zlepšili jsme si náladu vysokou výhrou.  (kolinonoodle)