Arsenal má zájem o dvojici mladíků z Crystal Palace

Arsenal se zajímá o možnost přivést na Emirates Stadium dvojici anglických mladíků z týmu Crystal Palace – Nathaniel Clyne a Victor Moses. Nathaniel je ale současně v hledáčku černých koček ze Sunderlandu a druhý svými výkony upoutal pozornost managementu Wiganu.

Nathaniel Clyne se narodil  5.4.1990 v  Londýně, je odchovanec Spurs, ale od roku 2008 má pevné místo v prvním týmu Crystal Palace. Nathaniel odehrál na postu  pravého obránce za orly 29 utkání a byl oceněn titulem hráč roku v juniorské kategorii. Soupeřem Arsenalu v boji o tohoto hráče jsou černé kočky ze Sunderlandu, trenér orlů Neil Warnock si Clyna cení na minimálně Ł 5 milionů.

Naproti tomu Victor Moses je záložník, narozený 12.12.1990 v  Kaduna, Nigérie. Od roku 2006 postupně reprezentuje ve všech mládežnických výběrech Albionu, za první  tým orlů hrál zatím 48 zápasů, vstřelil 5 gólů, měl 4 asistence. Více se mu střelecky dařilo v anglických reprezentacích, kde v 29 zápasech dal 11 branek a 5 krát přihrával. Victor je v Crystal Palace vázán kontraktem do roku 2012, Neil Warnock očekává v případě jeho prodeje příjem minimálně  Ł 2,5 milionů, vyjma Arsenalu jedná Crystal Palace ještě s Wiganem.

Několik klubů má zájem o Nathaniela a Victora. Musíme důkladně vyhodnotit nabídky, než přijmeme jakékoliv rozhodnutí.

Hodně klubů se poohlíží po mladých Angličanech, důvodem jsou samozřejmě plánované změny v předpisech FIFA, konstatoval Neil Warnock.

/TEAMtalk/