Arsenal – ManUtd 2-2

Arsenal v nastaveném čase dokázal vyrovnat taktickou bitvu .. domácí The Gunners dvakrát dotahovali, nejprve branku Rooneyho dotáhl Fabregas .. a v závěru branku Ronalda dotáhl Gallas .. v tu chvilku jsem položil ovaldač a uvolnil svůj palec z tlačítka OFF
branky, rozhovory, fotky .. opět tak jak je zvykem ..

komletní highlights Download

sestřih první poločas

download – zápas torrent tady nebo tady

Žlté karty: Fabregas – Evra, Hargreaves

Návšteva: 60,161

Rozhodca: Howard Webb

Arsenal: Almunia, Sagna, Toure, Gallas, Clichy, eboue (74, Walcott), Fabregas, Flamini, Rosicky(80 Eduardo), Hleb (80 Gilberto), Adebayor.

ManWho: Van der Sar, Brown (71 O´Shea), Ferdinand, Vidic, Evra, Ronaldo, Anderson (76 Carrick), Hargreaves, Giggs, Tevez (76 Saha), Rooney

než si půjdu dát na uklidnění své oblíbené pivo do své oblíbené hospody, nechte mě Vám něco napsat k zápasu ..

Zápas jsme nezačali dobře, zřejmě atmosféra svázala nohu Sagnovi .. ManYoos ukázal, jaký jsou team a jakou silou a možnostmi disponují ..
Obrouvskou šanci 'spálil' Gallas, jehož hlavičku se štěstím Saar za lajnu nepustil .. pohroma přišla v uličce do šaten .. nechal se tam zřejmě pískat faul na Hleba, ale to je pryč .. Gallas rukou 0-1 ..

Poločasouvou přestávku jsem strávil procházkou pro nové, plné dva lahváče .. a přemýšlel co tato kulka udělá s The Gunners .. Stropu jsem se dotkl poprvé při Cescově vyrovnání, a zároveň jsem byl rád že to uklidil tak jak to uklidil .. dal Riovi šanci
Bohužel Arsenal vyrovnal asi moc brzo, protože po chvilce se hra opět vyrovnala .. Šok s velkým Š asi připravil pan Hliník svojim příznivcům .. já naopak beze slova seděl .. ANO, kvůli těmhle situacím já říkám že JENS je NO.1 .. právě Jens si tutově jako jediný na ES mnul ruce 🙂

s palcem na jediném zeleném tlačítku jsem sledoval nastavení .. a tam se stalo něco co jakožto dlouholetý fanoušek Arse nepamatuji .. i s odstupem času váhám jestli tu melu chci vidět ještě jednou, a ještě jsem se raději nedostal k tomu zkusit si představit co by kdyby ta situace nedopadla tak jak dopadla ..

fanoušci pak slavili, já slavil a slavit budu .. neprohráli jsme s ManYoos, který navíc přijel ve fantastické formě ..