Arsenal podepsal s mladými Angličany nové smlouvy

Alex Kirk a Brooke Norton-Cuffy podepsali své vůbec první profesionální smlouvy a James Hillson podepsal smlouvu novou

Alex Kirk

Osmnáctiletý střední obránce prošel všemi věkovými kategoriemi akademie a je pravidelným hráčem naší U18. Alex je známý svou klidnou a vyrovnanou hrou na míči. V této sezóně pravidelně nastupoval v obraně za naše mužstvo do 18ti let a v říjnu debutoval za naše mužstvo U23. Alex také několikrát trénoval s naším prvním týmem. Blahopřejeme Alexovi k jeho první profesionální smlouvě a těšíme se, že ho podpoříme v jeho dalším rozvoji.

James Hillson

Dvacetiletý brankář James Hillson se k nám připojil na základě hostování z Readingu na konci sezóny 2018/19, načež po profesionální stránce to pak bylo v červenci 2019. Gratulujeme Jamesovi k jeho nové smlouvě a těšíme se, že ho podpoříme v jeho dalším rozvoji.

Brooke Norton-Cuffy

Sedmnáctiletý pravý obránce si zatím užil neuvěřitelnou sezónu 2020/21, kdy v říjnu debutoval za naše mužstvo U18. Předtím si užil svůj první start za U23 ve svých šestnácti letech proti Liverpoolu. Brooke je silný a technický pravý obránce a k dnešnímu dni vyhrál čtyři z jeho pěti zápasů v Premier League 2. Blahopřejeme Brookovi k jeho první profesionální smlouvě a těšíme se, že ho podpoříme v jeho dalším rozvoji.

/arsenal.com/