Arsenal představil nové domácí dresy

Jak jste si mohli všimnout v neděli proti Wolves, Arsenal nastoupil v nových domácích dresech určených pro sezónu 2023/2024. Klasickou červenobílou kombinaci tentokrát zdobí zlaté prvky. Konkrétně např. tři zlaté pruhy na bílých ramenou nebo zlaté logo sponzora Adidas. Zlaté je rovněž logo samotného klubu. Hlavní část dresu pak zdobí vzor ve tvaru blesků. Na detaily se můžete podívat níže a nebo např. na sestřihu z minulého zápasu.

Dres lze objednávat z Arsenal Direct či z oficiálních stránek Adidas. Je však pravděpodobné, že brzy dojde znovu na klasickou hromadnou objednávku věcí přes náš Supporters Club s drobnou slevou, takže není kam spěchat.

Jak se vám nové dresy líbí? Kupujete si je pravidelně nebo dáváte přednost spíše venkovním, které prochází výraznějšími změnami?

Komentáře

  • Rypi (karma: 2624) #1

   to je možné jen díky tomu, že si půlka týmu štulpny okamžitě rozstříhá. Buď kompletně odstřihnou ponožku (viz např. Xhaka) a nebo jen udělá díry na lýtkách (např. Saka).
   Nevím jak vám, ale mě to teda příjde naprosto nedůstojné. Na každý zápas mají nové kompletně celé sady a už před zápasem jsou jak „šupáci“. Příjde mi to i naprosto neuctivé k tomu, kdo takové věci pro hráče vyrábí (určitě navíc nějaké děti za pár šupů na hodinu).
   Nevěřím, že si dnes klub nemůže nadiktovat, jaké by chtěl jednotlivé části soupravy. A nevěřím, že nějaké díry na lýtku jsou prevence zranění. U Grealishe chápu, na jeho lýtko se asi štulpny ani nevyrabí, ale u Saky? Rád se ale nechám vyvést z omylu 😀
   Kde jsou časy, kdy jsme nemohli vyjít na hřiště ani bez dresu v trenkách? A dnes? Čest výjimkám jako je vždy úhledný KT3 se svými zaříznutými kraťasy 🙂

    • Rypi (karma: 2624) #1

     Dost divné rutiny. Za mě se má diskomfort řešit jinak než ničemím něčeho, co jsem vyfasoval zadarmo jako „pracovní oděv“. Jednou je to dres a tím oblečeným dresem reprezentují klub. Že někoho napadne ustříhnout rukávy, protože se bude víc potit? Fakt by mě to ani nenapadlo. Asi chovám větši úctu k věcem kolem sebe…
     Navíc si teď ani snad nevybavím, jestli v PL proti nám hrál tým, kde by mělo taky tolik hráču roztrhané štulpny.
     Už vidím, jak s tím začnou děcka někde na vesnici a jejich „kustodi“ jim fakt poděkují, když jedna sada je většinou na desítky let 😀

     • Do Tuan Tu (karma: 1598) #1

      Podle me to hraci nemaji uplne zdarma, ne? Nekolikrat jsem videl rozhovory, kde hraci (jinych tymu) mluvili o tom, ze dresy ani tolik nerozdavali kvuli tomu, ze si pak novy museli zaplatit. A pokud je jim to prijemne, tak proc ne 🙂 V hlave to pak maji vic v chillu a zahrajou lepe.

      |
     • valka_05 (karma: 412) #1

      tak z osobného futbalového hľadiska a čo som hral roky futbal je to roztrihavanie štulpní len z jedného prostého dôvodu, a to KOMFORT. my keď sme fasovali všetci rovnaké veľkosti či treniek alebo štulpní vtedy bol plač :D. Niekto to mal voľné či na lýtku alebo aj dole a musel to páskovať, ďalší so širokými lýtkami si tu musel rozťahovať a nahrievať fénom, ďalší problém bola samotná dlžka lýtkovej kosti a niekto to vyťahoval ako ROnaldo, ďalší zase to skladal ako Smith Rowe alebo Hamšík.Tiež mi to veľmi nejde do hlavy že by oblečenie pre profesionálnych hráčov najvyššej urovne bolo nepohodlné a si myslím že títo hráči si vedia požiadať aby im vyrobili trenky,dres aj štulpne na mieru, až na Croucha haha. Vieš ono možno ide aj o taký komfort vzadu na lýtkach aby si mal 90.minut pocit že ti do neťahá lýtka a do krčov, každopádne trebalo by preveriť skutočný dôvod 🙂

      |
  • Rypi (karma: 2624) #1

   Souhlas. Bílé trenky a štulpny jsou TOP. Dresy taky super. Ten hlavní opakující se pattern je opět fajn. Mám nicméně 2 drobnosti:
   – zlatá na červeném podkladu pecka, na bílém nic moc. Nejde moc vidět a na sluníčku to házelo takové až divné odstíny smetanové.
   – ten bilý pruh na bocích mi příjde malinko rušivý. Z předního pohledu hezky lemuje tu hlavní červenou. Zezadu to ale s tou větši bílou plochou v podpaží a kolem ramen děla z toho dresu opticky trošku rozlišovák 😀
   Ale obecně myslím, že budeme mít opět jedny z top dresů v soutěži!

 1. johnyplayer (karma: 86) #1

  Asi názor, který nebude oblíbený, ale mně to přijde hodně přeplácané. Pattern v podtisku, zlaté pruhy, rozparek na dresu, rozparek na šortkách, blesky na štulpnách, dvoubarevný lem průkrčníku, bílý pruh na boku co přechází ve spodní lem zadního dílu, dvoubarevné lemy na konci rukávu, ale jen na polovině, podobně je to na šortkách.. Dalo by docela fušku to přeplácat víc. Je to jakoby designér z Pumy přešel do Adidasu. Naopak Puma se v posledních designech kupodivu trochu uklidnila. Alespoň, že ten font čísel a jmen je od Premier League určený, jinak by byly možná ještě větší kolotoče.

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.