Arsenal se zajímá o Mouyokola

 

Stoper Hull City se již delší dobu nalézá v hledáčku trenéra Stoke Pulise. Jeho plány však mohou být brzy zkříženy managery Arsenalu a Liverpoolu.

 

Steven hraje na ostrovech již druhou sezónu a zdá se, že se bezproblémově zaklimatizoval po svém přestupu z druholigového francouzského Boulougne.

 

Tony Pulis je připravený zaplatit za hráče Ł2 miliony, ale pokud do hry vstoupí oba velkokluby, může Stoke na 190 cm vysokého stopera bezesporu zapomenout.

 

Není žádným tajemstvím, že z Arsenalu v létě odejdou stopeři Silvestre a Campbell. Pokud by odešel i Gallas, tak jediným stoperem se zkušenostmi z Premier League by zůstal Thomas Vermaelen.

 

Soupeř Arsenalu ve hře o Mouyokola, Liverpool, se však nenachází v dobré situaci. S největší pravděpodobností nepostoupí ani do předkola příštího ročníku Ligy Mistrů a navíc se podle posledních informací nachází ve velice svízelné finanční situaci, když věřitelská banka Barclays vlastně převzala v klubu řízení a jako zástavní věřitel hledá pro klub strategického investora, čímž vlastně odstavila americké majitele na vedlejší kolej.  Pravděpodobnost, že by bank Baclays v situaci, kdy klub dluží po splatnosti přes Ł200 mil. uvolnila prostředky na nákup hráčů, je minimální.

 

 

 

/IMScouting.com, vlastní/