Arsenal v Rakousku: Bad Waltersdorf 2009

Předsezonní příprava Arsenalu na sezónu 2009/2010 část druhá…..

Po tradičním prvním zápase sezóny proti Barnetu 18. července se Arsenal dnes přesune do Rakouska. Od 20 do 29 července bude trénovat opět v Bad Waltersdorfu. V rámci soustředění Gunners odkopou i dva přátelské zápasy. V úterý 21. července od 18:30 proti SC Columbia ve Vídni a na konec soustředění 27. července od 19:00 proti maďarskému Haladasi.

Pro všechny fanoušky Arsenalu je to opět po roce možnost vidět své oblíbené hráče v akci, pořídit si zajímavé fotografie nebo doplnit svou sbírku podpisů a to vše za velmi rozumné peníze :). V letošním roce se chystám na své páté soustředění a můžu touto akci všem vřele doporučit.

Stručné info a přehled cen:

Bad Waltersdorf – Lázeňské městečko 130 km za Vídni. http://www.badwaltersdorf.com/

Dojezd doporučuji autem A2 z Vidně, exit at Sebersdorf/Bad Waltersdorf, ale je možné i vlakem přes Brno , Břeclav a Vídeň.
Stravování: Klasika čeští paštikáří. Řízky sebou. Možný nákup v místním supermarketus. Jinak spousty restaurací a pizzerii.
Ubytování v místním kempu( asi 200 metrů od místního Thermenstadionu) cena za noc pokud se dobře pamatuji 8 euro. Stan plus spacák sebou, i když jsou jedinci, kteří se dokážou vyspat v autě 🙂  V ceně je, ale zahrnutý poplatek za vstup na oblíbený místní bazén v ceně 3 euro.
Vstup na otevřený trénink 3 euro. Trenaly by měli být dvojfázové. Ranní v deset ráno odpolední od 16. V době zápasu trénují pouze ti, kteří se nedostali do nominace.
Cena lístku za přátelský zápas 20 euro.
Zbylé výdaje jsou čistě individuální odvíjející se od spotřeby tekutin. Ceny jsou orientační a nevím jestli jsem si je všechny dobře zapamatoval.

Pokud bude mít někdo konkrétní dotaz jako starý mazák 🙂 rád v komentářích odpovím.