Arsenal v Rakousku: Bad Waltersdorf 2009

Předsezonní příprava Arsenalu na sezónu 2009/2010 část druhá…..

Po tradičním prvním zápase sezóny proti Barnetu 18. července se Arsenal dnes přesune do Rakouska. Od 20 do 29 července bude trénovat opět v Bad Waltersdorfu. V rámci soustředění Gunners odkopou i dva přátelské zápasy. V úterý 21. července od 18:30 proti SC Columbia ve Vídni a na konec soustředění 27. července od 19:00 proti maďarskému Haladasi.

Pro všechny fanoušky Arsenalu je to opět po roce možnost vidět své oblíbené hráče v akci, pořídit si zajímavé fotografie nebo doplnit svou sbírku podpisů a to vše za velmi rozumné peníze :). V letošním roce se chystám na své páté soustředění a můžu touto akci všem vřele doporučit.

Stručné info a přehled cen:

Bad Waltersdorf – Lázeňské městečko 130 km za Vídni. http://www.badwaltersdorf.com/

Dojezd:
Doporučuji autem A2 z Vidně, exit at Sebersdorf/Bad Waltersdorf, ale je možné i vlakem přes Brno , Břeclav a Vídeň.

Stravování:
Klasika čeští paštikáří. Řízky sebou. Možný nákup v místním supermarketus. Jinak spousty restaurací a pizzerii.

Ubytování:
V místním kempu( asi 200 metrů od místního Thermenstadionu) cena za noc pokud se dobře pamatuji 8 euro. Stan plus spacák sebou, i když jsou jedinci, kteří se dokážou vyspat v autě 🙂  V ceně je, ale zahrnutý poplatek za vstup na oblíbený místní bazén v ceně 3 euro.

Vstup na otevřený trénink 3 euro.
Trenaly by měli být dvojfázové. Ranní v deset ráno odpolední od 16. V době zápasu trénují pouze ti, kteří se nedostali do nominace.

Cena lístku za přátelský zápas 20 euro.
Zbylé výdaje jsou čistě individuální odvíjející se od spotřeby tekutin. Ceny jsou orientační, nevím jestli jsem si je všechny dobře zapamatoval a ekonomická krize je rapidně nezvedla.

Pokud bude mít někdo konkrétní dotaz jako starý mazák 🙂 rád v komentářích odpovím.

/vlastní starší aktualizovaný článek /