Arsenal v reprezentacích: Tierney, Partey, Xhaka

Cedric Soares odehrál celý zápas v němž si připsal asistenci, když Portugalsko remizovalo za kontroverzních okolností se Srbskem 2-2. Cristiano Ronaldo odešel ze hřiště poté, co byl Portugalsku odepřen vítězný gól v kvalifikační skupině na mistrovství světa a zůstalo tak v tabulce A druhé.

Kieran Tierney hrál o víkendu v Tel-Avivu při remíze Skotska proti Izraeli 1-1. Dor Peretz otevřel skóre předtím, než Ryan Fraser z řad Steve Clarkea v druhé půli vyrovnal.

Poté, co odehrál 45 minut ve středu hřiště proti Gibraltaru, sehrál Martin Odegaard celý zápas, když v sobotu Norsko podlehlo Turecku 3-0. Výsledkem je třetí místo Norska ve skupině G po dvou zápasech.

Granit Xhaka odehrál celý zápas, když Švýcarsko v neděli porazilo Litvu v St. Gallen 1-0. Xherdan Shaqiri zajistil hostům všechny tři body do skupiny C už po dvou minutách hry.

Bernd Leno byl nevyužitým náhradníkem v kvalifikačním zápase na mistrovství světa mezi Německem a Rumunskem. Zatímco Alex Runnarson byl také na lavičce při porážce Islandu 2-0 proti Arménii.

Dinos Mavropanos vyhrál v neděli svůj první zápas za řeckou reprezentaci, když v přátelském utkání v Soluni vyhráli nad Hondurasem 2-1.

Daniel Ballard odehrál 79 minut, když Severní Irsko v Belfastu prohrálo 2-1 v domácím přátelském utkání proti USA.

Poté, co kvůli omezení cestování zmeškal remízový zápas Ghany proti Jižní Africe 1-1, odehrál Thomas Partey celý zápas, když Black Stars v neděli porazili Svatý Tomáš a Princův ostrov 3-1. Ghana se již kvalifikovala na Africký pohár národů 2021, ale své tažení završila ve velkém stylu impozantním vítězstvím ve skupině C.

Nicolas Pepe odehrál celý zápas, když Pobřeží slonoviny porazilo v pátek Niger 3-0 a postoupilo do finále Afrického poháru národů 2021.

Branky Serge Auriera, Maxe Gradela a Wilfrieda Kanona zapříčinily, že se sloni kvalifikovali do poslední fáze turnaje v Kamerunu před Madagaskarem, díky lepším vzájemným zápasům.

Eddie Nketiah a Emile Smith Rowe byli u svého obtížného startu do ME U21, kdy jejich tažení pokračovali v neděli porážkou 2-0 s Portugalskem.

Anglie teď musí porazit Chorvatsko a doufat, že Portugalsko porazí Švýcarsko, aby mělo šanci postoupit ze skupiny D.

Matteo Guendouzi se také představil na stejném turnaji. Náš středopolař odehrál za Francii sedm minut, když branky Odsonna Edouarda a Jonathana Ikoneho zajistily výhru nad Ruskem 2-0.