Arsenal vs. Man. United 1:3 – Hodnocení hráčůAlmunia: 3 Nemám chuť k němu nic psát. To co dnes předvedl bylo tragický. Známku 3 má za pár chycených centrů a výhozů, které nějakým způsobem našly našeho hráče. Může jen děkovat Wengerovi, který si vede svoji brankářskou politiku a důvěřuje gólmanům. v 90% jiných týmů už by byl dávno nahrazen.

Sagna: 5 Oproti své první sezoně je poloviční. Zapomněl centrovat, ztratil rychlost. Už to není ta stará známa jistota. Měl by na sobě začít makat. Můžeme jen děkovat, že už máme zpátky Ebouého, který ho může zastoupit.

Gallas: 5 Jeden z dnešních pozitivnějších výkonů. Zezačátku působil dost jistě, díky dvěma gólům ztratil na důvěře a dělal občasné hrubky. Neproměněná šance v úplném závěru zápasu zamrzí.

Vermaelen: 5,5 Thomas dnes zahrál nadstandartně a převyšoval velkou většinu týmu. Ubránil par breaků, vyhrál neskutečné množství vzdušných soubojů a vyrážel dopředu. Přidal gól. Hráč, který předvádí stabilně skvělé výkony. Bohužel se to dá říct o málo hráčích našeho týmu.

  Clichy: 3,5 Po zranění jsou jeho výkony hrozné. Centry jsou strašné. Pozičně taky špatné. Clichy dneska dovolil hráči jako je Nani aby si ho vodil za nos tak, že vypadal jako Maradona. Tohle se nemůže stávat.

Song: 5 Po svém návratu hned naskočil do těžkého zápasu a párkrát to šlo vidět. Viděl jsme ho dnes vyrážet dopředu více než kdy jindy. Pral se o míče, bojoval, občas špatně vyhodnotil situaci. Každopádně jeho výkon na této pozici je oproti Denilsonovi nepopsatelný.

Cesc: 5,5 Moc chtěl, ale nešlo to. Nějaké hrozivé zdvojování od dvojice Scholes – Fletcher jsme se také nedočkali. V prvních deseti minutách šel dost vidět, když několikrát vyslal Aršavina do šance. S přibývajícími góly na našem účtě se jeho výkon vytrácel a tak na sebe opozornil jen pár střelami, které bránu neohrozily.

Denílson: 3  Myslím si, že k němu není nic potřeba dodávat. S Almuniou vytvořili katastrofický pár. Hodnocení 3 kvůli tomu, že párkrát dobře přihrál a díky tomu, že toho nepokazil víc než mohl. Snad jen, rychle zdrav se Abou.


Rosický, Aršavin, Nasri: 5 Všichni shodně. Dnes jsme v podstatě hráli 4-6-0. V útoku nám nastoupí tři rození záložníci. Co pak chcete dělat? Nikdo z nich není křídlo, nikdo z nich není centr. Aršavin se snažil, ale chrtil se.  Nasri se po příchodu Walcotta stáhl do zálohy vedle Cesca a jeho výkon šel o desítky procent nahoru.

——–

Walcott: 5 Přidal do hry rychlost, tempo. Proti Evrovi ovšem málokterý hráč dokáže dělat kouzla. 

Eboué a Bendtner: 5 Oba shodně. Nicklas se ukázal vcelku solidně vzhledem k tomu, jak krátkou dobu na hřišti byl. Eboué se zamotal a málem nám zasadil další ránu, která by způsobila infarkt nejednomu Goonerovi.
Co k dnešnímu zápasu říct. Velký smutek a frustrace. Tým potvrdil, že proti velkým týmum to neumí. Na čelo nám chybí 5 bodů a Chelsea má zápas k dobru. Přiští neděli jedeme právě k nim, a já věřím, že pokud nevyhrajeme, tak bude titul je ztracen bezohledu na to, kolik zápasů zbývá. Experti předpovídali, že pokud Arsenal získá z  těchto vražedných čtyř zápasů 7 – 10 bodů, budou útočit na titul. Zatím máme 1 a to nás čeká Chelsea. Myslím, že to hovoří za vše. Budeme potřebovat něco hodně speciálního, abychom se v tomto boji udrželi.