Arsene Wenger ke zranění Mesuta Özila

Jak již jistě víte, Mesut Özil opustil sraz německé reprezentace a vrátil se do Londýna. Nyní je v péči klubových lékařů.

Zdravotní tým Arsenalu upozornil kolegy z německé reprezentace na hráčovi problémy s kolenem již v neděli v noci po zápase s Chelsea na Stamford Bridge. Nyní už Arsene Wenegr ví, že bude Mesuta postrádat minimálně dva měsíce. „Když dorazil na reprezentační sraz, nejdříve si nemysleli (lékaři Německa, pozn.překl.), že to bude vážné. Ve středu měl normálně trénovat s týmem, ale sám hráč nakonec řekl, že to nebude možné. Šel na scan a z něj už přišly špatné zprávy. Scan viděli naši specialisté a provedli další vyšetření, budeme se řídit jejich doporučeními,“ říká k celé situaci Arsene Wenger.

Dobrá zpráva je, že do plného tréninku se vrací Theo Walcott a Serge Gnabry, to samé brzy čeká i Aarona Ramseyho a Mikela Artetu.

Arsene Wenger k tomu říká: „Theo už nemá příliš daleko k plné formě. Serge chyběl velmi, velmi dlouho, Theo byl mimo devět měsíců, je tedy dobré mít je zpátky. Oba velmi tvrdě a soustředěně pracovali. Nyní už jsou zpět v týmu a denně trénují.“

„Aaron Ramsey je mimo 13. den a myslím, že se bude vracet přibližně někdy po 21. dni po zranění. Mikel Arteta by měl být zpět v tréninku koncem příští týdne.“

(arsenal.com)