Team News před Prestonem

Arsene Wenger před zápasem v Prestonu odhalil týmové novinky.

O týmových novinkách:

Možná budeme mít problém s Lucasem, který si poranil kotník a musíme počkat na to, jak se to vyvine. Toto je však jediný problém, který ze zápasu máme. Nejblíže návratu zpět je Walcott, ale stále není připraven, Gibbs nebude připraven, takže si myslím, že se  zpět do sestavy nevrátí.

O Coquelinovi:

Je out na 3 týdny, je to hamstring. Říkám 3-4 týdny, protože je to hamstring, ale možná budeme mít dobré zprávy. Francis bude mít dnes scan, ale radši vždycky počítám se 3 týdny.

O Mesutovi:

Vrací se dnes a jeho stav bude posouzen doktorem. 2 týdny však strávil v posteli, a tak si neumím představit, že bych ho v sobotu zařadil do sestavy. Jedná se o chřipku, měl infekci v krku – ale nevíme, přesně co to bylo.

o sestavě na Preston:

Budeme hrát s 90% sestavy, nechám odpočinout Koscielnyho, protože střídal kvůli únavě. Samozřejmě bude chytat Ospina . Možná budu šetřit Alexise, ale zbytek bude hrát.

O Santiho návratu:

Práve teď je od návratu daleko. Nejde to tak rychle, jak jsme si představovali, takže v lednu se jistě vrátit nestihne.

O tom, jestli to teď bude víc než 3 měsíce než se Santi vrátí:

Mohlo by to být o něco delší. Právě teď opravdu nevím, ale v jeho „recovery“ plánu není chodit běhat ani trénovat s týmem. Myslím, že od doby, co hráč běhá  a trénuje s týmem bez problémů, je to tak 6 týdnů než se vrátí. Santi ještě ani nezačal běhat a proto říkám, že si v lednu jistě nezahraje.

O tom, jestli je kvůli tomu frustrovaný:

Samozřejme, protože je to skvělý hráč, a také proto,  že zahájil sezonu skvělými výkony. Byl to dominantní hráč v naší sestavě na začátku sezony a najednou jsme ho ztratili.

/Arsenal.com/