Arséne Wenger po zápase s Pompey

Arséne Wenger odpovídal novinářům po poklidné výhře nad Pompeys

O výkonu
Dominovali jsme po celý první poločas. Vytvářeli jsme si mnoho šancí skrze naši technickou kvalitu. Byli jsme klidní, hbití a k zápasu jsme přistoupili zodpovědně. Ve druhém poločase Portsmouth změnil strategii a zhruba 10 minut jsme trošku bojovali. Měli šanci, aby zdramatizovali zápas na 2:1. Nepovedlo se jim to a to byl podle mě rozhodující moment. Jakmile jsme vstřelili třetí gól, bylo po zápase.

O hromadné změně v kádru
Zranění stále sužují Van Persieho a Silvestreho. Navíc jsem chtěl nechat některé hráče oddechnout.

O ještě menší věkový průměr než obvykle
Nikdy jsem o těchto mladých hráčích nepochyboval. Vidám je denodenně a vidím v nich dobrou komunikaci, vzájemnou souhru. To jste ostatně dnes mohli vidět, hodně jsme na tom pracovali. Tito hráči maji talent.

O novinkách
Ještě v hlavě sestavu pro úterní zápas nemám, ale někteří hráči kteří se dnes objevili v zápase, do toho úterního mohou zasáhnout. Ještě nevím.

O penaltě

Ještě jsem s Andrejem nemluvil. Někteří říkají, že být neměla, ale já si myslím, že rozhodčí rozhodnul správně. Sice se to Portsmouthu nelíbilo, ale je to tak.