Arsene Wenger znovu potrestán Uefou?

Arsene Wenger může znovu čelit disciplinárnímu trestu za včerejší zápas předkola Ligy mistrů. V něm se Arsenal utkal s italským Udinese a Arsene díky trestu za své chování během zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů proti Barceloně mohl usednout pouze do čestné lóže a bylo mu tak zamezeno kormidlovat svůj tým z lavičky. 

Ivana Gazidise po jeho boku po několika minutách vystřídal Boro Primorac, trenér prvního týmu a s mobilními telefony v ruce uděloval pokyny na lavičce sedícímu Patu Riceovi. Ač si je Arsene Wenger jistý, že dostal od UEFA svolení ke komunikaci s lavičkou, během poločasové přestávky byl instruován, aby v další komunikaci s lavičkou nepokračoval.

Během druhého poločasu se ovšem v ředitelské lóži objevil Arsene Wenger vedle Boro Primorace znovu a v komunikaci s lavičkou pokračovali. Během druhého poločasu byla údajně požádána i televize Sky Sports, aby nepokračovala v detailních záběrech na Arsena Wengera, který navíc po skončení zápasu odmítl pozápasové interview a může tak čelit nejen trestu za tento prohřešek, ale také za již zmiňovanou komunikaci s lavičkou.