Arshavin : musíme získat dvanáct bodů

Andrej Arshavin se na svém webu rozpovídal o včerejším utkání …..

Arshavin.eu : bylo těžké dojít k vítězství?
AA : v principu ano, dlouho jsme nemohli dát gól, zásluhu na tom měl brankář hostů. A naše hra? Myslím, že náš tým i diváci mohou být s hrou spokojeni. Spoluhráči byli výborní, věřili jsme ve vítězství a bojovali jsme do konce. Usmála se na nás štěstěna a přinesla nám vítězství.

Arshavin.eu : řekněte, vzpomenete si na podobný zápas, kdy Váš tým jenom útočil, tolikrát vystřelil a výsledek se podařilo zachránit až v závěru utkání? 
AA : jestli mám asociaci? Takových zápasů bylo mnoho během mé kariéry v Zenitu. Ale na žádný konkrétní si teď nevzpomínám.

Arshavin.eu : poté, co jste do druhé půlky nastoupil na pravé straně, Arsenal dokázal vstřelit branku. Změnu postů nařídil Arséne? 
AA : ne, od vstupu do druhého poločasu jsme začali hrát na dva útočníky : van Persie a Eduardo. Ve výsledku tento krok zafungoval. Oni dva i zorganizovali první gól. S příchodem Vely na levou stranu jsem se přesunul doprava.

Arshavin.eu : Váš gól patičkou…. to bylo mistrovské dílo? 
AA : jaké mistrovské dílo? Jenom jsem se chtěl polepšit za gólový výpadek v zápase proti Andoře. 

Arshavin.eu : jaká byla jízda na zádech Eboue?
AA : normální, už jsme to projednali v šatně, myslím, že zítra (ve středu, pozn.P.) to uvidíme v některých anglických novinách.

Arshavin.eu : Vaše hra zanechala dobrý dojem. Už jste se zotavil ze zranění? 
AA : v principu ano, cítil jsem se dobře. Jestli jsem se zotavil úplně? Myslím, že odpověď dá příští utkání. 

Arshavin.eu : Andrej, do stovky Vám chybí pět gólů. Nyní máte na kontě 80 gólů za klub a 15 za ruskou reprezentaci. Zůstal jeden poker plus jeden gól?
AA : nevím, nevím… tři plus dva … „full house“ – s ním budu taky úplně spokojený

Arshavin.eu : tímto vítězstvím Arsenal prakticky „vyřešil“ úkol postoupit ze skupiny? Tým se může soustředit na domácí šampionát?
AA : nemyslím, musíme nejprve získat dvanáct bodů ve čtyřech zápasech. Teprve poté, možná, si budeme moci dopřát trochu klidu v některých zápasech. Ale nemůžeme si dovolit často odpočívat, mohly by vzniknout problémy. Například zápas v Řecku s Olympiakosem bude těžký. Proč si zadělávat na problémy?

Arshavin.eu : Arséne byl se zápasem spokojený? 
AA : myslím, že trenér byl spokojený s výsledkem utkání. Co říkal? Řekl, zítra máte volný den.

Arshavin.eu : několik slov o následujícím utkání v Premier League.
AA : to bude běžný zápas. Soupeř – Blackburn, chceme ho porazit ….

/arshavin.eu/

Jízda AA23 na EE 27 minuta 6:40 videa

{youtube}zPnQwksvRrc{/youtube}