Arshavin o utkání v Alkmaaru

20.10.2009 Alkmaar. Liga Mistrů. Arsenal ztratil dva body, AA23 byl na hřišti celých 90 minut.

Arshavin.eu: remíza je spravedlivá?

AA23 : nevím, co se týká hry, mohu říci, že AZ více držel míč. My jsme během prvního poločasu nebezpečně útočili. Myslím, že jsme soupeři během celého zápasu ani nedovolili být nebezpečným. Měli jedinou šanci – dát nám gól ze standardní situace, a oni tuto šanci plně využili. Bohužel pro nás jsme to připustili v samotném závěru zápasu a už jsme neměli šanci to zvrátit. Po třech kolech máme 7 bodů, vedeme skupinu a s AZ budeme nyní hrát doma a musíme vyhrát. Máme před sebou ještě nelehké utkání v Řecku, kde nyní Lutych prohrál ( a home s Lutychem, pozn.P.).

Arshavin.eu : řekněte, nepodcenili jste soupeře? Nebyl Arsenal příliš sebevědomý?

AA23 : ne, to určitě ne, znali jsme silné stránky soupeře, snažili jsme se hrát naši hru, kombinaci. Nepovedlo se nám to.

Arshavin.eu : komentář Wengera po zápase?

AA23 : byl mimořádně rozladěný skutečností, že jsme v samotném závěru zápasu ztratili výhru.

Arshavin.eu : zápas sledoval trenér ruské „sborné“, sešli jste se?

AA23 : ne, nevěděl jsem, že tam byl.

Arshavin.eu : podělte se s názorem na další zápasy dne ……

AA23 : právě teď jsem se dozvěděl o úspěchu „Rubinu“. Zvládli to. Jejich vítězství je hlavní událostí kola. V této sezóně Barca ještě s nikým neprohrála. Když vezmu v potaz, že Kyjev hrál 2-2 s Interem, tak jejich skupina je zajímavá. Tři mužstva mají po čtyřech bodech. A jestli Rubin a Kyjev vyhrají příští kolo (hrají doma), tak v této slupině bude velice zajímavý závěr.
A další utkání? Zarazila mne prohra Rangers doma 1-4. Taky jsem si nemyslel, že Liverpool prohraje doma  🙂 ))))))))))))

Arshavin.eu : další utkání v Premier League hrajete s West Ham.

AA23 : jasně, před námi je další londýnské derby. Nesmíme se dívat na pozici, kterou zaujímá v tabulce náš soupeř, utkání bude složité.