Arshavin po zápase s Boltonem II.

arshavin.eu: Andrei, vítězství posunulo Arsenal na první místo tabulky, byť podmíněně.

А.А.: ne, myslím, že Chelsea stále vede tabulku. Neodehráli jeden zápas. Uvidíme, co bude dále.

arshavin.eu: něco se určitě stane. Dnes byla znát touha po vítězství nad Boltonem. Hrál jste, řekněte, jak to bylo.

А.А
.:myslím, že začátek utkání připomínal zápas s Evertonem. Nezačali jsme dobře, neměli jsme prostě startovní nasazení a v principu, dostali jsme za to i odměnu. Z druhé strany, dobře, že se nám podařilo ke konci prvního poločasu dát jednu branku, je lépe jít do kabin za stavu 1-2 než 0-2.

arshavin.eu: mimochodem, neutrpěli jste při stavu 0-2 šok?

А.А
.: ne, v takovém stavu jsme se určitě nenacházeli. Bylo nám v situaci, do které jsme se sami dostali, nepříjemně. Hlavně, že jsme se z toho dostali sami.

arshavin.eu: a jak se o přestávce choval Arséne Wenger?  Opravdu „křičel“ a „rozčiloval se“?  Nebo naopak, našel právě ta slova, která tým potřeboval?

А.А
.: v zásadě, řekl hlavně to, co nám přineslo vítězství. Požádal nás o rychlou hru, maximálně rychlou hru. Říkal, abychom co nejdříve dostávali míč k brance soupeře. Nepochyboval, že jestli splníme jeho pokyny do druhého poločasu, tak že vyhrajeme…

arshavin.eu:  a vyšlo to ve druhém poločase?

А.А.
: od prvních minut druhého poločasu jsme se snažili hrát naši hru, dařily se nám rychlé útoky, dobré kombinace. Jsem spokojený, že jsme ukázali charakter a dokázali vstřelit právě tolik branek, které byly nutné pro vítězství.

arshavin.eu: Bolton hrál hrubě nebo tvrdě?

А.А.
: je to jejich styl hry. Já jsem to očekával. Tady říkají všichni, že oni tak hrají se všemi týmy.

arshavin.eu: po Vašem gólu jsme neuviděli „charakteristické gesto“ AA. Znamená to jeho konec? Máte připravené nové?

А.А
.: ne, dnes (ve středu) byla  moje radost a emoce prostě taková.

arshavin.eu: před Arsenalem jsou čtyři zápasy s kluby ze špičky tabulky. Jaké důležité „momenty“ zde vidíte?