Arshavin po zápase s Evertonem

 

Andrei se tak jako vždy na svém webu rozpovídal po zápase….

 

Arshavin.eu :  karamelky dnes Arsenalu chutnaly?

AA : karamelky? Přežvýkali jsme je 🙂

V zásadě, zápas byl těžký. Hráli jsme dobře v obraně, a proto jsme zvítězili.

 

Arshavin.eu : říkal jste, že se vám na hřišti Evertonu hraje dobře.

AA : ano, v Liverpoolu hraji rád. Svůj názor jsem po tomto zápase nezměnil. Výborná atmosféra, tribuny jsou blízko hřiště, takže diváci vytvářejí výbornou kulisu. Hrát v  takové atmosféře je hodně těžké, ale vyhrávat je velmi příjemné.

 

Arshavin.eu : a jak výkřiky fanoušků Evertonu v průběhu hry, rušily Vás?

AA : jaké?

 

Arshavin.eu : díky Andrei za „čtyřku“ Liverpoolu, ale nám tolik nedáš!

AA : to jsem neslyšel. Chápu, že v jejich městě to může být problém. Ještě před zápasem mě někteří fans Liverpoolu žádali, abych porazil jejich úhlavní nepřátele.

 

Arshavin.eu : vrátíme s k zápasu. Před první gólem jste se z levého křídla přesunul na pravé. Intuice?

AA : jednoduše jsem se tam objevil. Jakmile Howard vyrazil míč, přišlo mi situaci dohrát. Zachytil jsem míč, uviděl volného hráče a poslal mu přihrávku.

 

Arshavin.eu : co řeknete k protivníkovi?

AA : bojovný tým. V týmu mají několik dobrých hráčů. Ale jejich hra bylo dost čitelná, základ byl v centrech do vápna, kde měli hráče schopné zakončit útok hlavičkou.

 

Arshavin.eu : Andrei, takže týden je u konce.

AA : ano a byl lepší než ten předchozí. Dokázali jsme přivést ze dvou away zápasů důležitých 6 bodů, a to nás posunulo na druhé místo. Když vítězíš a sbíráš body, dává ti to dodatečnou sílu. Samozřejmě, je lepší vést celý šampionát. Ale jestli jsi na druhém místě v tabulce, je vždy psychologicky snažší dohánět vedoucí tým, než když jsi ještě o kousek níž.

 

Arshavin.eu : v našem rodném městě je dnes velká radost, Zenit se stal mistrem Ruska. Už jste někomu blahopřál?

AA : ne, zápas právě že skončil. A upřímně, já je asi nyní nezajímám. Ať si chlapci nyní užívají a slaví, zaslouží si to. Zítra přiletím do Moskvy, tak poblahopřeji těm, kteří přijedou na setkání reprezentace. Nyní chci pozdravit všechny fanoušky, město, vedení a členy klubu. Zenit je mistr! Blahopřeji!

 

 

/arshavin.eu/